google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

„Restart Tourism“ Graikijoje

„Restart Tourism“ – jau mėnesį šie žodžiai skamba Kretos ir visos Graikijos žiniasklaidoje 📣 „Restart Tourism“ – šiandien Santorinyje tą sakys Graikijos ministras pirmininkas Kyriakos Mitsotakis: į šalies vizitine kortele tapusią salą jis atvyksta paskelbti turizmo sezono pradžios.

Angliškas šūkis „Restart Tourism“ lietuviškai skambėtų kaip „turizmas iš naujo“. O kai pradedama kažkas iš naujo, stengiamasi daryti kitaip negu buvo anksčiau – geriau, atsakingiau. Todėl labai norisi tikėti, kad Graikijos vyriausybės suformuota turizmo skaitinimo programa „Restart Tourism“ taps dideliu žingsniu į atsakingą turizmą, kai kelionių organizatorių ir keliautojų aukščiausiu prioritetu tampa turiningai praleistas laikas, dėmesys aplinkai, ekologijai, vietos kultūrai, žmonių gerovei ir sveikatai.


MANO KRETA buvo sukurta siekiant skatinti būtent tokį keliavimą: kai tyrinėjama, bendraujama, gerbiama, sužinoma. Todėl nepaprastai džiaugiuosi, kai po mano asmeninių ekskursijų keliautojai prisimena ne vien maudynes atvirutės verto vaizdo paplūdimiuose, bet ir prisilietimus prie tūkstantmečių alyvmedžių, mano ir kretiečių papasakotas istorijas, tyrą kalnų orą, atrastus naujus skonius ir daug kitų turiningo poilsio akimirkų. Į tokias asmenines ekskursijas Kretoje kviečiu ir šiemet. O norintiems dar labiau pažinti Kretą pristatau kartu su žmona Jurgita sukurtą darnių atostogų projektą KretaMorfozės, visą informaciją apie jį rasite čia: www.manokreta.lt/kretamorfozes Tad – „Restart Tourism“: pradedam iš naujo! Atsakingai, darniai, turiningai. Ar esate pasiruošę atostogoms Kretoje? 😉 🏖 ☀️ #manokreta #restarttourism #atostogosKretoje #AudriusManoKreta #gidaskretoje #darnusturizmas #atsakingasturizmas #darnioskelionės #ekskursijosKretoje #kreta #mesgyvenamekretoje #Kreta2020 #atostogos #graikija

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.