„KretaMorfozės“ – potyrių atostogos individualiai Jums

KretaMorfozės asmeniškai Jums. Kreta, Graikija | Mano Kreta
„KretaMorfozės“ asmeniškai Jums. Kreta, Graikija | Mano Kreta

„KretaMorfozės“ individualiai Jums didžiausioje Griakijos saloje – Kretoje. Paįvairinkite savo atostogas tikrosios Kretos pažinimo akimirkomis: į atostogų saloje planą įtraukite „KretaMorfozes“ – darnaus poilsio programą, kurią suformuosime atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, pritaikysime prie Jūsų pomėgių.

„KretaMorfozės“ – tai unikalios atostogų programos, norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą: pajausti salos gyventojų kasdienybę, išbandyti tradicinius jų amatus, sužinoti gurmaniškos virtuvės paslaptis, pasivaikščioti istoriniais takais, atrasti gamtos stebuklus. Plačiau apie KretaMorfozes galite paskaityti čia >>

„KretaMorfozės“ individualiai Jums – gali būti Jūsų atostogų dalimi, jeigu nukreipėte žvilgsnį į Kretą – įsigijote aviabilietus ar visą kelionės paketą (skrydis + viešbutis + pervežimai iš/į oro uostą) ir dėliojatės atostogų planus. Užpildykite apačioje esančią užklausą:
• nurodykite savo planuojamų atostogų informaciją,
• išvardinkite Jus ir Jūsų bendrakeleivius dominančius dalykus,
• aprašykite savo pageidavimus.

Ar esate pasiruošę „KretaMorfozėms“ kartu su MANO KRETA?

Tuomet užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Gavę užklausą per 24 valandas susisieksime su Jumis ir aptarsime visas detales dėl darnių atostogų Kretoje!

PROGRAMOS KAINA IR SĄLYGOS

 • „KretaMorfozių“ programa vienai dienai vienam asmeniui – nuo 60 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus ir galutinės programos.
 • Programos trukmė – ne mažiau kaip dvi dienos. Paslauga teikiama visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.
  Į kainą įskaičiuota: pervežimai, kuras kelionių vadovo paslaugos.
 • Į kainą neįskaičiuota: programos vykdymo išlaidos ir/arba bilietai į lankomus objektus, viena ar kelios nakvynės (priklausomai nuo programos trukmės), maitinimas – šių išlaidų sąmata bus pateikta prieš vykdant programą. Į sąmatą neįtraukiamos asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.
 • Vaikams iki 12 metų – pusė kainos.

Unikalios programos Kretoje

nuo 60 /asm.

„KretaMorfozės“ – tvaraus turizmo ir darnių kelionių projektas Kretoje. Paįvairinkite savo atostogas tikrosios Kretos pažinimo akimirkomis pagal mūsų sukurtas unikalias atostogų programas, norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą.

  Užklausa individualiai „KretaMorfozių“ programai

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Kas Jus domina?
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.