Atostogų planas keliaujantiems į Kretą ir Graikiją

Atostogos Kretoje 2024 – detalus planavimas | Mano Kreta
Atostogos Kretoje 2024 – planavimas | Mano Kreta

Keliaukite po Kretą ir Graikiją savarankiškai smagiai ir efektyviai – Jums padės atostogų Kretoje ir Graikijoje kelionių planas. Pasinaudokite mūsų žiniomis apie Kretą, Santorinį, kitas Kikladžių salas, Atėnus ir visą Graikiją. Užsakykite atostogų planą, kurį sudarysime atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, poreikius ir pomėgius.

Atostogų planas – Jūsų turiningam poilsiui, nes:

 • pasiūlysime ir padėsime išsirinkti nakvynės vietas,
 • suplanuosime reikiamus pervežimus ar persikėlimus keltais ar greitaeigiais katamaranais,
 • įtrauksime mūsų išskirtines ekskursijas: pažintines, gastronomines, potyrių ir patyrimų, istorines, specializuotas pagal Jūsų pageidavimus, taip pat pėsčiųjų žygius. Pasiūlysime ir savo partnerių ekskursijas autobusais,
 • išnuomuosime automobilį Kretoje ir/arba rezervuosime autonuomą kitose Graikijos salose ar vietovėse,
 • pateiksime patarimų keliaujant ir, jei pageidausite – maršrutų su konkrečiomis nuorodomis, kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, kur pietauti, ką ragauti, pas ką užsukti į svečius.

Jums tereikia turėti skrydžio bilietus į Kretos, Atėnus, Santorinio ar kitus Graikijos oro uostus, o visomis kelionėms po Kretą ir kitas jai artimas Graikijos vietas pasirūpins MANO KRETA. Informaciją kaip šiuo metu patogiausia atvykti iš Lietuvos į Kretą rasite čia >> (jei planuojate keliauti iš kito Europos ar pasaulio miesto, rašykite mums el. paštu manokreta@gmail.com).

Domina detalus atostogų planas kelionėms po Kretą ir Graikiją? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje (jei jau esate nusižiūrėję nakvynės vietas, jų pavadinimus ar nuorodas pateikite „Pastabų“ laukelyje). Į užklausą atsakysime per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklauso

KĄ SVARBU ŽINOTI?

Detalų atostogų planą sudarome tik tuo atveju, jei per MANO KRETĄ užsakoma daugiau paslaugų, t.y. ne tik atostogų planas, bet ir automobilio nuoma, apgyvendinimas ir/arba viena arba kelios ekskursijos, arba kitos mūsų teikiamos turizmo paslaugos.

Pirmines konsultacijas dėl atostogų Kretoje suteikiame nemokamai. Jei norite pasitarti, kreipkitės kontaktais, kuriuos skelbiame čia >>

Savaitės trukmės atostogų plano sudarymo kaina – nuo 60 Eur. Galutinė atostogų plano kaina priklauso nuo jo sudėtingumo, t.y. nuo nakvynės vietų pakeitimo, pervežimų, persikėlimų jūros keltais ir pan.

Kartu su detaliu atostogų planu rekomenduojame užsakyti ir unikalius maršrutus GoogleMaps nuorodomis – konkrečiais maršrutais kiekvienai dienai: kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, ką paragauti, su kuo pasilabinti, kam linkėjimų perduoti. Išsamiau apie paslaugą skaitykite čia >>

Atostogų planas

nuo 60 /sav.

Keliaukite po Kretą ir Graikiją savarankiškai turėdami konkretų atostogų planą.

  Užklausa atostogų planui Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Atostogų plane privalo būti:
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.