Detalus atostogų planas keliaujantiems į Kretą ir Graikiją

Atostogos Kretoje ir Graikijoje: detalus kelionių planas. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Keliaukite po Kretą ir Graikiją savarankiškai turėdami konkretų atostogų planą. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Keliaukite po Kretą ir Graikiją savarankiškai smagiai ir efektyviai – Jums padės atostogų Kretoje ir Graikijoje detalus kelionių planas. Pasinaudokite mano žiniomis apie Kretą, Santorinį, kitas Kikladžių salas, Atėnus ir visą Graikiją – užsakykite atostogų planą, kurį sudarysiu atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus, poreikius ir pomėgius: suplanuosiu reikiamus pervežimus ar persikėlimus keltais, pasiūlysiu ir padėsiu išsirinkti nakvynės vietas, išnuomuosiu automobilį Kretoje ir/arba rezervuosiu autonuomą kitose Graikijos salose ar vietovėse, pateiksiu patarimų keliaujant ir, jei pageidausite – maršrutų su konkrečiomis nuorodomis, kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, kur pietauti, ką ragauti, pas ką užsukti į svečius.

Jums tereikia turėti skrydžio bilietus į Kretos, Atėnus, Santorinio ar kitus Graikijos oro uostus, o visomis kelionėms po Kretą ir kitas Graikijos vietas pasirūpins MANO KRETA.

Sudarau konkrečius atostogų planus, keliaujantiems į Kretą pasiūlydamas vieną ar kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek saloje, tiek už jos ribų – į Santorinį, Atėnus, žemyninę Graikiją, Kikladžių salas.

 • Reikalingas apgyvendinimas Kretoje? Niekaip neišsirenkate, kur apsistoti – KLAUSKITE. Kadangi puikiai žinau salą, atsakydamas į Jūsų užklausą pateiksiu daugiau informacijos apie Jūsų jau pasirinktus viešbučius, apartamentus ar vilas arba pasiūlysiu savo partnerių paslaugas. Užklausą dėl apgyvendinimo Kretoje galite užpildyti čia >>
 • Planuojate keliauti po Kretos salą automobiliu, o automobilį nuomositės per mus? Norėtumėte išbandyti mūsų sudarytus unikalius maršrutus savarankiškoms kelionėms automobiliu Kretoje? Pasinaudokite mūsų žiniomis apie Kretą – išsinuomavę automobilį užsisakykite kelionės planą su GoogleMaps nuorodomis – konkrečiais maršrutais kiekvienai dienai: kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, ką paragauti, su kuo pasilabinti, kam linkėjimų perduoti. Paslaugą galite rezervuoti čia >>

Galimybės

Atidžiai užpildykite užklausą, laukelyje „Pastabos ir papildymai“ įrašydami savo lūkesčius bei pageidavimus bei įvardindami, kas Jus labiausiai domina Kretoje ir Graikijoje: istorija, archeologija, kalnai, tarpekliai, paplūdimiai, tradiciniai kaimai, papročiai, maisto kultūra ar pan.? Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildomomis žiniomis keliaudami Kretoje? Atostogų planą pasiūlysiu atsižvelgdamas į Jūsų surašytus pageidavimus.

Užsisakykite atostogų planą

Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite žalią mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Atsižvelgdamas į Jūsų išdėstytus pageidavimus savo laiške pateiksiu pasiūlymą dėl atostogų plano Kretoje ir kitose Graikijos vietose.

Pirmines konsultacijas dėl atostogų Kretoje suteikiu NEMOKAMAI,
o savaitės trukmės
atostogų plano sudarymo kaina – nuo 50 Eur

SĄLYGOS IR NUOLAIDOS: Detalų atostogų planą sudarau tik tuo atveju, jei per MANO KRETĄ užsakoma daugiau paslaugų, t.y. ne tik atostogų planas, bet ir automobilio nuoma, apgyvendinimas ir/arba viena arba kelios ekskursijos.

Galutinė atostogų plano kaina priklauso nuo jo sudėtingumo, t.y. nuo nakvynės vietų pakeitimo, pervežimų, persikėlimų jūros keltais ir pan.

Nuolaidos atostogų planui suteikiamos tuo atveju, jei bent vieną dieną Kretoje arba Santorinyje keliaujate su manimi kaip asmeniniu gidu.

Atostogų planas

nuo 50 /sav.

Keliaukite po Kretą ir Graikiją savarankiškai turėdami konkretų atostogų planą.

  Užklausa atostogų planui Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Atostogų plane privalo būti:  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.