Naudinga žinoti prieš kelionę į Kretą

Patarimai ir pastebėjimai, kuriuos surašėme iš sukauptų žinių bei patirčių gyvenant Kretoje – daug informacijos, kurią naudinga žinoti prieš kelionę į Kretą. Kada ir kaip skristi į Kretą? Patogiau per Chanios ar per Herakliono oro uostą? Atvykus geriau apsistoti viešbutyje ar apartamentuose? Kaip keliauti po salą – su ekskursijomis ar nuomotis automobilį? O gal visuomeniniu transportu? Ar verta plaukti į Santorinį: iš kur, kada ir kiek tai kainuoja? Ir, be abejo, koks oras Kretoje? Daug klausimų, į kuriuos reikia atsakymų, todėl dalinuosi tuo, ką išties naudinga žinoti nusiteikus ir nusitaikius atostogauti Kretoje.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.