Autonuoma Kretoje

Autonuoma Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
​Autonuoma Kretoje – jokių paslėptų mokesčių, jokio depozito, pilnas draudimas, neskaičiuojami nuvažiuoti kilometrai. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Keliaukite po salą, tyrinėkite, pažinkite! Autonuoma Kretoje – be jokių paslėptų mokesčių, jokio depozito, pilnas draudimas, neskaičiuojami nuvažiuoti kilometrai. Lanksčios automobilių nuomos užsakymo sąlygos įvairaus amžiaus ir patirties vairuotojams.

Autonuoma Kretoje: geros sąlygos

Rekomenduojame išsinuomoti automobilį Kretoje, jei norite salą pažinti savarankiškai. Garantuojame, kad nuomojantis automobilį per MANO KRETĄ:

 • nėra jokių paslėptų mokesčių,
 • nereikia kreditinės kortelės duomenų ir joje neužšaldoma jokia suma,
 • nereikia jokio depozito,
 • įskaičiuotas pilnas draudimas,
 • neskaičiuojami nuvažiuoti kilometrai.

Pasirinkto automobilio nuoma rezervuojama sumokėjus nuo 10 iki 30 proc. avansą nuo bendros autonuomos užsakymo sumos, likusi suma mokama pasiimant automobilį. Automobilius nuomojame ne trumpesniam kaip 3 dienų laikotarpiui. Detalesnę informaciją apie automobilio nuomos sąlygas rasite žemiau šiame puslapyje.

​Automobilių nuoma – visoje Kretoje

Automobiliai pristatomi į viešbučius, apartamentus ir vilas. Atvykstančius į salą pasitinkame salos oro uostuose ir jūrų uostuose. Jums tereikia nurodyti, kur ir kada norite automobilį pasiimti bei kur ir kada grąžinti. Automobilį pasiimti ir grąžinti galite tiek toje pačioje, tiek skirtingose vietose – vietos pasirinkimas didelės įtakos autonuomos kainai neturi.

Autonuoma Kretoje ​suteikia daugiau galimybių pažinti salą. Šiame straipsnyje galite pasiskaityti informaciją, kurią reikia žinoti nuomojantis automobilį Kretoje >>

Domina autonuoma Kretoje ir tikslios automobilių nuomos kainos Jūsų pasirinktam laikotarpiui? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje (jei autokėdutės reikalingos daugiau nei dviem vaikams, apie tai įrašykite pastabose, nurodydami vaikų amžių). Į užklausą atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

AUTONUOMOS TERMINAS IR AVANSAS

Automobilius nuomojame ne trumpesniam kaip 3 dienų laikotarpiui neužsakant jokių papildomų paslaugų. Papildomai rekomenduojame mūsų sudarytus maršrutus savarankiškoms kelionėms po Kretą, apie šią paslaugą išsamiau skaitykite čia >>

Pasirinkto automobilio nuoma rezervuojama sumokėjus nuo 10 iki 30 proc. avansą nuo bendros autonuomos užsakymo sumos, likusi suma mokama pasiimant automobilį Kretoje.

 • Avansas negrąžinamas tuo atveju, jei atsisakote autonuomos arba neatvykstate pasiimti automobilio.
 • Avansas pilnai grąžinamas tuo atveju, jei dėl karantino ar ekstremalios situacijos Jūsų skrydžiai atšaukiami ir negalite atvykti į Kretą.
 • Jei vairuotojas yra 23–70 metų amžiaus ir turi ne mažesnį kaip 2 metų vairavimo stažą, jam automobilis išnuomojamas be jokių papildomų sąlygų.
 • Jei vairuotojas yra jaunesnis kaip 23 metų arba vyresnis kaip 70 metų ir/arba turi mažesnį kaip 2 metų vairavimo stažą, jam automobilis gali būti išnuomojamas su papildomomis sąlygomis, kurios aptariamos kiekvienu konkrečiu atveju.
 • Vairuotojas pilnai atsako už išsinuomotą automobilį. Jį gali vairuoti tas asmuo ar asmenys, kurių pavardės įrašytos į autonuomos ir draudimo sutartį.
 • Automobilis turi būti grąžintas tuo laiku, kuris iš anksto aptariamas ir įrašomas autonuomos sutartyje. Jei vairuotojas vėluoja grąžinti automobilį, perduodamas jį nuomuotojui sumoka papildomai už vieną autonuomos dieną.

PILNAS DRAUDIMAS

Nuomojami automobiliai pilnai apdrausti CDW, FDW, PI, WUG, FI tarptautiniais draudimo standartais, į kuriuos be kita ko įeina:

 1. Automobilių stiklų ir veidrodėlių draudimas
 2. Ratų, padangų, kėbulo ir važiuoklės draudimas
 3. Trečiųjų asmenų draudimas, susidūrus dviem autotransporto priemonėms
 4. Vairuotojo ir keleivių draudimas
 5. Draudimas nuo vagystės
 6. Draudimas nuo gaisro
 7. JOKIOS FRANČIZĖS, t.y. nėra jokios išskaitos įvykus draudiminiam įvykiui
 8. NEREIKIA PALIKTI JOKIO DEPOZITO,
 9. NEREIKIA TURĖTI KREDITINĖS KORTELĖS – joje neužšaldoma jokia suma.

DRAUDIMAS NEGALIOJA:

 1. Jei automobilis sugadinamas vairuotojui esant neblaiviam ar paveiktam narkotinių medžiagų
 2. Jei automobilis sugadinamas tuo metu, kai vairuotojas pažeidė kelių eismo taisykles (kirto dvigubą juostą, nesustojo prie ženklo STOP, vairuodamas kalbėjosi telefonu ir pan.)
 3. Jei automobilis apgadinamas dėl aplaidumo vairuojant (atsitrenkiama į medį, stulpą, atitivarą, automobilis sugadinamas sumaišius pavaras, pedalus ir pan.)
 4. Jei automobilį įvykio metu vairavo kitas, ne autonuomos sutartyje įrašytas asmuo
 5. Jei automobilis sugadinamas neasfaltuotame kelyje – jais važiuoti draudžiama. Automobiliuose yra sumontuota speciali įranga, lokacijos nustatymo sistema, kuri informuoja nuomotoją iškart, kai automobilis atsiduria neasfaltuotame kelyje arba draudžiamose zonose
 6. Jei įvykus autoįvykiui, subraižius automobilio kėbulą ar pastebėjus bet kokį gedimą ar pažeidimą nuomotojas apie tai iškart nepranešė autonuomos kompanijai iš įvykio vietos
 7. Pametus automobilio raktelius. Bauda už pamestą raktą – 150 Eur

​Į automobilio nuomos kainą gali būti (priklausomai nuo pasirinkto nuomos varianto) neįskaičiuota vaikiškų kėdučių ar pasostukų nuoma, jeigu užsakovui tokių reikia. Jų dydį ir kiekį užsakovas privalo pasakyti iš anksto, prieš apmokėdamas avansą.

Kuras neįskaičiuotas į automobilio nuomos kainą. Kiek kuro yra automobilio bake tuo metu, kai jis perduodamas nuomininkui, tokį patį kuro kiekį jis turi palikti grąžindamas automobilį. Jei grąžinant automobilį bake lieka daugiau kuro nei turėjo būti, skirtumas už neišnaudotą kurą nekompensuojamas.

Autonuomotojas negali iš anksto nuomininkui garantuoti, kokiu kuru (benzinu ar dyzelinu) varomą automobilį jam pristatys.

​Už papildomą mokestį vienai arba kelioms dienoms galite pasisamdyti asmeninį gidą, kuris jus supažindins su Kreta, duos vertingų patarimų, pasidalins maršrutais, kur galite nukeliauti Kretoje savarankiškai. Apie pastarąją paslaugą skaitykite čia >>

Autonuoma Kretoje pasiimant ir grąžinant automobilį:

 • Kretos oro ir jūrų uostuose: Herakliono oro uostas, Chanios oro uostas, Herakliono uostas, Retimno uostas, Soudos (Chanios) uostas.
 • Chanios regiono miestuose ir kurortuose: Chania, Stalos (Kato Stalos), Agia Marina, Platanias, Gerani, Kolymbari, Kissamos, Kalyves, Georgioupolis, Kavros.
 • Retimno regiono miestuose ir kurortuose: Retimnas, Adelianos Kampos, Pigianos Kampos, Platanes, Panormo, Bali.
 • Herakliono regiono miestuose ir kurortuose: Heraklionas, Hersonissos (Chersonisos), Stalida, Malia, Sisi, Gouves (Guves), Ammoudara (Amudara), Agia Pelagia, Fodele.
 • Lasičio regiono miestuose ir kurortuose: Agios Nikolaos, Elounda (Elunda), Plaka, Istron, Ierapetra.

​Automobiliai pristatomi į viešbučius, apartamentus ir vilas. Atvykstančius į salą pasitinkame salos oro uostuose ir jūrų uostuose. Tyrinėkite ir pažinkite salą: keliaukite automobiliu Kretoje patogiai, saugiai ir be rūpesčių!

Automobilio nuoma

nuo 35 /1 dienai

Pasinaudokite autonuoma Kretoje ir leiskitės į atradimų kelionę! Autonuoma Kretoje – be jokių paslėptų mokesčių, jokio depozito, pilnas draudimas, neskaičiuojami nuvažiuoti kilometrai.

  Užklausa autonuomai Kretoje

  Automobilio pasiėmimo
  Automobilio grąžinimo
  Autokėdutė vaikui:
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.