Apgyvendinimas Kretoje – viešbučiai, apartamentai, vilos

Pasitarkite ir teiraukitės dėl viešbučių bei apartmentų Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Padedu išsirinkti viešbučius, apartamentus ar vilas Kretoje. Jei reikia patarimo – KLAUSKITE! Kreta, Graikija | Mano Kreta

Reikalingas apgyvendinimas Kretoje? Padedu išsirinkti viešbučius, apartamentus ar vilas Kretoje. Jei reikia patarimo – KLAUSKITE! Jeigu jau tvirtai apsisprendėte atostogauti, bet niekaip neišsirenkate, kur apsistoti – teiraukitės. Kadangi puikiai žinau salą, atsakydamas į Jūsų užklausą pateiksiu daugiau informacijos apie Jūsų jau pasirinktus viešbučius, apartamentus ar vilas arba pasiūlysiu savo partnerių paslaugas, nes bendradarbiauju viešbučių, apartamentų, vilų ir atostogų namų savininkais visoje Kretoje.

Užpildykite užklausą. Žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi. Jei atvykstate be vaikų, atsakydami į klausimą „Keliese atostogausite“ antrajame laukelyje rašykite nulį. O laukelyje „Jūsų pageidavimai apgyvendinimui“ aprašykite, kaip įsivaizduojate vietą, kurioje norėtumėt apsistoti per atostogas Kretoje. Tame pačiame laukelyje įrašykite ir viešbučių, apartamentų ar vilų pavadinimus, jei jau esate kažką nusižiūrėję ir norite gauti patarimą.

Užpildę užklausą apačioje paspauskite žalią mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Atsižvelgdamas į Jūsų nurodytus kriterijus bei pageidavimus savo laiške pateiksiu patarimų ir pasiūlymų, Juk apgyvendinimas Kretoje yra svarbus kokybiškų atostogų aspektas.

 • Domina detalus visų atostogų planas? Sudarau konkrečius atostogų planus, keliaujantiems į Kretą pasiūlydamas vieną ar kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek saloje, tiek už jos ribų – į Santorinį, Atėnus, žemyninę Graikiją, Kikladžių salas. Apie paslaugą galite pasiskaityti čia >>
 • Planuojate keliauti po Kretos salą automobiliu, o automobilį nuomositės per mus? Norėtumėte išbandyti mūsų sudarytus unikalius maršrutus savarankiškoms kelionėms automobiliu Kretoje? Pasinaudokite mūsų žiniomis apie Kretą – išsinuomavę automobilį užsisakykite kelionės planą su GoogleMaps nuorodomis – konkrečiais maršrutais kiekvienai dienai: kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, ką paragauti, su kuo pasilabinti, kam linkėjimų perduoti. Paslaugą galite rezervuoti čia >>

dėl apgyvendinimo Kretoje konsultuoju nemokamai užsakantiems MANO KRETOS paslaugas

Jeigu planuojate per MANO KRETĄ užsakyti apartamentus, vilą ar viešbutį, automobilio nuomą ar ekskursijas po Kretą, dėl apgyvendinimo patarsiu nemokamai. Jei neplanuojate per MANO KRETĄ užsakinėti jokių paslaugų, dėl apgyvendinimo patarsiu už vienkartinį 30-50 Eur mokestį.

Viešbučiai, apartamentai, vilos

nuo 1 /1 k.

Jeigu planuojate per MANO KRETĄ užsakyti apartamentus, vilą ar viešbutį, automobilio nuomą ar ekskursijas po Kretą, dėl apgyvendinimo patarsiu nemokamai. Jei neplanuojate per MANO KRETĄ užsakinėti jokių paslaugų, dėl apgyvendinimo patarsiu už vienkartinį 30-50 Eur mokestį.

  Užklausa apgyvendinimui Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Norėtumėte apsistoti:  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.