Apgyvendinimas Kretoje ir Santorinyje

Pasitarkite ir teiraukitės dėl viešbučių bei apartmentų Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Padedu išsirinkti viešbučius, apartamentus ar vilas Kretoje. Jei reikia patarimo – KLAUSKITE! Kreta, Graikija | Mano Kreta

Reikalingas apgyvendinimas Kretoje ir/arba Santorinyje? Padedame išsirinkti viešbučius, apartamentus ar vilas Kretoje, kad ir kaip juos užsakytumėt: savarankiškai, per kelionių organizatorius ar per mus. Jei reikia patarimo – KLAUSKITE!

Jeigu jau tvirtai apsisprendėte atostogauti, bet niekaip neišsirenkate, kur apsistoti – teiraukitės. Kadangi puikiai žinome tiek Kretą, tiek Santorinį, atsakydami į Jūsų užklausą pateiksiu daugiau informacijos apie Jūsų pasirinktus viešbučius, apartamentus ar vilas arba pasiūlysime savo partnerių paslaugas, nes bendradarbiaujame su viešbučių, apartamentų, vilų ir atostogų namų savininkais Kretoje bei Santorinyje.

Apgyvendinimas Kretoje – Jums galime pasiūlyti apsistoti:

 • geriausiuose 5* ir 4* viešbučiuose už gerą kainą užsakant kambarius tiesiogiai,
 • išskirtinėse vilose ir atostogų namuose tradicinėje aplinkoje,
 • prie pat paplūdimio esančiuose apartamentuose,
 • pas savo bičiulius autentiškoje tradicinėje aplinkoje,
 • keliose skirtingose vietose per vienas atostogas pagal sudarytą detalų atostogų planą, apie šią paslaugą išsamiau skaitykite čia >>

Domina apgyvendinimo pasiūlymai Kretoje? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje (jei jau esate nusižiūrėję nakvynės vietas, jų pavadinimus ar nuorodas pateikite „Pastabų“ laukelyje). Į užklausą atsakysime per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

KĄ PRIVALU ŽINOTI?

Ne nuo viešbučio žvaigždučių kiekio priklauso Jūsų atostogų sėkmė! Į ką atkreipti dėmesį renkantis viešbutį Kretoje, Santorinyje ar bet kuriame kitame krašte? Atsakymą į šį klausimą rasite atidžiai perskaitę straipsnį, kurį rasite čia >>

Apgyvendinimo Kretoje ir Santorinyje kainos – nuo 30 Eur vienam asmeniui (pigiau galima rasti tik ganėtinai prastus ar vienos lovos variantus). Galutinė kaina priklauso nuo konkrečios apgyvendinimo vietos.

Jei per MANO KRETĄ užsakysite detalų atostogų planą (apie jį skaitykite žemiau) ar kitas paslaugas (ekskursijas, autonuomą, maršrutus kelionėms ir pan.), pasistengsime surasti pasiūlyti apgyvendinimo variantus už geriausią kainą atsiskaitant tiesiogiai jų būstų savininkais.

Jei per MANO KRETĄ neužsakysite jokių paslaugų, vienkartinis mokestis už pagalbą ir patarimus išsirenkant vieną apgyvendinimo vietą – 30 Eur.

Domina detalus visų atostogų planas? Sudarome konkrečius atostogų planus, keliaujantiems į Kretą pasiūlydami vieną ar kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek saloje, tiek už jos ribų – į Santorinį, Atėnus, žemyninę Graikiją, Kikladžių salas. Apie detalaus atostogų plano sudarymo paslaugą daugiau informacijos rasite čia >>

Išsirinkę apgyvendinimo vietą ar kelias vietas planuojate keliauti po Kretos salą automobiliu, o automobilį nuomositės per mus? Tokiu atveju siūlome unikalius maršrutus savarankiškoms kelionėms automobiliu. Pasinaudokite mūsų žiniomis apie Kretą – išsinuomavę automobilį užsisakykite kelionės planą su GoogleMaps nuorodomis – konkrečiais maršrutais kiekvienai dienai: kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, ką paragauti, su kuo pasilabinti, kam linkėjimų perduoti. Išsamiau apie paslaugą skaitykite čia >>

Viešbučiai, apartamentai, vilos

nuo 30 /d.

Vienos nakvynės Kretos apgyvendinimo vietose kaina – nuo 30 Eur/asm., Santorinyje kiek aukštesnė. Tiek pat kainuos ir pagalba išsirenkant apgyvendinimo vietą tuo atveju, jei per MANO KRETĄ neužsakinėsite kitų paslaugų.

  Užklausa apgyvendinimui Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Norėtumėte apsistoti:
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.