Bendraukime! :)

Bendraukime. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Bendraukime. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Bendraukime! 🙂 Nejaugi klydau? 🤔 Nejaugi lietuviai nėra tokie bendraujantys, kaip man pasirodė per tas šešias savaites, kai mudu su Jurgita metų gale lankėmės Lietuvoje? (apie tai rašiau apžvelgdamas mūsų kelionę čia: https://bit.ly/3DjsBdk).

Kodėl kilo tokia abejonė dėl bendravimo? Nes per pastarąsias dvi savaites ne vienam ir ne dešimčiai keliautojų, kurie į mane kreipėsi dėl planuojamų atostogų Kretoje, parašiau, kad būtų paprasčiau jų planus bei pageidavimus pirmiausia aptarti gyvai pasikalbant telefonu. Dalis į tokį kvietimą pabendrauti reagavo žaibiškai. Kiti kiek užtrukdavo ir/ar atsiklausę, kada būtų patogiau susisiekti, galiausiai paskambindavo. Tačiau bemaž pusė (!) besikreipusiųjų po mano kvietimo pasikalbėti gyvai išvis pradingo kaip į vandenį – nei atsakymo, nei skambučio.

Iš pradžių kilo visokių minčių. Gal per daug užsiėmę ir neranda laiko? Bet, jei man kažkas rūpi, net ir griežčiausioje dienotvarkėje surandu 15-20 minučių išjudinti tą rūpestį iš mirties taško. Gal nekalba lietuviškai? Bet tą iškart pajaučiu iš rašytos žinutės, kuri dažniausiai baigiasi klausimu, ar galėtume bendrauti kita – klausiančiajam patogesne – kalba. Gal turi kalbos ar klausos negalią? Bet kiek yra tekę planuoti atostogas tokias negalias turintiems keliautojams, jie apie tai pasisako iškart be jokių skrupulų – ir viskas stoja į savo vietas.

Nejaugi kuklinasi?

Nejaugi kuklumas bendrauti gyvai stipresnis už norą sklandžiai susiplanuoti atostogas, daugiau sužinoti apie pasirinktą viešbutį ar apie galimybes pažinti Kretą labiau, giliau, įdomiau? Per savo asmenines ekskursijas dažnai sakau, kad atvykus į Kretą reikia susivynioti lietuvišką kuklumą į rutuliuką. 🙂 Tuomet įsidėti į kišenę ir pamiršti iki atostogų pabaigos – jis čia niekam neįdomus. 🙂 Patys kretiečiai – be galo drąsūs, komunikabilūs žmonės, tik jie nelenda į akis, jei pats neklausi, nesiteirauji, nekalbini.

Bendravimo kuklumas ir atostogos Kretoje – du sunkiai suderinami dalykai. Todėl dar kartą raginu: BENDRAUKIME! Mudviejų su Jurgita konktaktus rasite čia: www.manokreta.lt/mano-kreta-kontaktai – jei kuklinatės skambinti rūpimu klausimu, galite iš pradžių parašyti žinutę el. paštu ar feisbuku, bet jei atsakydamas į paklausimą kviečiu susisiekti gyvai: nesikuklinkite ir skambinkite – mudu su Jurgita nesikandžiojam 😃 mes norim, kad kiekvienas atvykęs į Kretą puikiai praleistų atostogas bei prisiliestų prie šios nuostabios salos dvasios.

Beje, kreiptis į mus galite ir savaitgalį – artėjant atostogų sezonui ir per sezoną labai dažnai dirbame ir savaitgaliais.
.
.
📷 Nuotrauka – iš šilto rudens Rodo saloje, kai patys atostogavome ir bendravome.

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.