Detalūs maršrutai savarankiškoms kelionėms Kretoje

Maršrutai savarankiškoms kelionėms po Kretą. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Keliaukite po Kretą išsinuomotu automobiliu pagal unikalius „Mano Kretos“ maršrutus. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Keliaukite po Kretą išsinuomotu automobiliu pagal unikalius MANO KRETOS maršrutus. Pasinaudokite mūsų žiniomis apie Kretą – išsinuomavę automobilį užsisakykite kelionės planą su GoogleMaps nuorodomis – konkrečiais maršrutais kiekvienai dienai: kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, ką paragauti, su kuo pasilabinti, kam linkėjimų perduoti. Jomis paprasta naudotis, jei turėsite mobilų internetą telefone (ir prijungsite per savąjį Gmail.com el. paštą).

Maršrutai savarankiškoms kelionėms Kretoje – patogus būdas pažinti salą

 • Pasirinkto maršruto GoogleMaps nuorodą su maršruto vizualizacija GoogleMaps žemėlapyje ir papildoma informacija atsiunčiame automobilio nuomos dienos išvakarėse į Gmail.com el. paštą.
 • Nuoroda aktyvi tik automobilio nuomos laikotarpiu ir pasiekiama turint mobilų internetinį ryšį per Google/Gmail paskyrą.
 • Jeigu Jūsų mobilaus interneto kortelė lietuviška, paprastai ji Kretoje puikiai veikia, galite pasitikslinti savo mobilaus interneto kainas ir sąlygas užsienyje (ES šalyse). Išsamiau apie tarptinklinį mobilųjį ryšį ES šalyse skaitykite čia >>

Kelionių maršrutus Kretoje galime pasiūlyti tik tuo atveju, jei iš mūsų nuomojatės automobilį. Autonuomą siūlome itin geromis sąlygomis – daugiau sužinokite čia >>

Domina maršrutai savarankiškoms kelionėms Kretoje? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje (jei jau esate nusižiūrėję nakvynės vietas, jų pavadinimus ar nuorodas pateikite „Pastabų“ laukelyje). Į užklausą atsakysime per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

DAUG ĮSPŪDŽIŲ

Daugelis keliautojų užsakydami pas mus automobilio nuomą užsako ir savarankiškų kelionių maršrutus, o po atostogų dalinasi įspūdžiais MANO KRETOS feisbuko atsiliepimų rubrikoje: spauskite čia >>

Maršruto su GoogleMaps nuorodomis kaina vienos dienos kelionei – 19 Eur. Priklausomai nuo dienų skaičiaus kaina mažėja iki 13 Eur.

Užsakant maršrutus dviem ar daugiau dienų, taikomos nuolaidos: kuo ilgesniam laikui užsakote maršrutus, tuo vidutinė kaina mažesnė:

 • vienos dienos maršruto kaina – 19 Eur
 • dviejų dienų – 36 Eur
 • trijų dienų – 50 Eur
 • keturių dienų – 62 Eur
 • penkių dienų – 74 Eur
 • šešių dienų – 86 Eur
 • septynių dienų – 98 Eur
 • aštuonių dienų – 110 Eur
 • devynių dienų – 120 Eur
 • dešimties dienų – 130 Eur

Norite keisti nakvynės vietas ir/arba per atostogas savarankiškai apsilankyti ne tik Kretoje, bet ir Santorinyje, kitose Kikladžių salose ar Atėnuose? Sudarome konkrečius atostogų planus keliaujantiems į Kretą pasiūlydami kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek saloje, tiek už jos ribų – į Santorinį, Atėnus, žemyninę Graikiją, Kikladžių salas. Išsamiau apie detalaus atostogų plano paslaugą galite pasiskaityti čia >>

Savarankiškoms kelionėms

nuo 13 /d.

Maršrutai savarankiškoms kelionėms nuomotu automobiliu Kretoje – patogus būdas pažinti salą.

  Užklausa maršrutams savarankiškai keliaujant automobiliu Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.