Maršrutai savarankiškoms kelionėms Kretoje

Maršrutai savarankiškoms kelionėms po Kretą. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Keliaukite po Kretą išsinuomotu automobiliu pagal unikalius „Mano Kretos“ maršrutus. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Keliaukite po Kretą išsinuomotu automobiliu pagal unikalius „Mano Kretos“ maršrutus. Pasinaudokite mano žiniomis apie Kretą – išsinuomavę automobilį užsisakykite kelionės planą su GoogleMaps nuorodomis – konkrečiais maršrutais kiekvienai dienai: kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, ką paragauti, su kuo pasilabinti, kam linkėjimų perduoti. Jomis paprasta naudotis, jei turėsite mobilų internetą telefone (ir prijungsite per savąjį Gmail.com el. paštą). Maršrutai savarankiškoms kelionėms Kretoje – patogus būdas pažinti salą.

GoogleMaps nuorodą su maršruto vizualizacija GoogleMaps žemėlapyje ir papildoma informacija atsiunčiu automobilio nuomos dienos išvakarėse į Gmail.com el. paštą. Nuoroda aktyvi tik automobilio nuomos laikotarpiu ir pasiekiama turint mobilų internetinį ryšį per Google/Gmail paskyrą. Jeigu Jūsų mobilaus interneto kortelė lietuviška, paprastai ji Kretoje puikiai veikia, galite pasitikslinti savo mobilaus interneto kainas ir sąlygas užsienyje (ES šalyse).

Jei Kretoje atostogausite su vaikais, pildydami apačioje esančią užklausą laukelyje „Pastabos“ būtinai įrašykite vaikų amžių – pasiūlysiu ir jiems įdomių maršrutų.

Mūsų sudaryti unikalūs maršrutai savarankiškoms kelionėms Kretoje – efektyvesnis būdas planuotis savo atostogas didžiausioje Graikijos saloje.

 • Domina detalus visų atostogų planas? Sudarau konkrečius atostogų planus, keliaujantiems į Kretą pasiūlydamas vieną ar kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek saloje, tiek už jos ribų – į Santorinį, Atėnus, žemyninę Graikiją, Kikladžių salas. Apie paslaugą galite pasiskaityti čia >>
 • Reikalingas apgyvendinimas Kretoje? Niekaip neišsirenkate, kur apsistoti – KLAUSKITE. Kadangi puikiai žinau salą, atsakydamas į Jūsų užklausą pateiksiu daugiau informacijos apie Jūsų jau pasirinktus viešbučius, apartamentus ar vilas arba pasiūlysiu savo partnerių paslaugas. Užklausą dėl apgyvendinimo Kretoje galite užpildyti čia >>

Užsakykite maršrutus kelionėms

Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite žalią mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Atsižvelgdamas į Jūsų išdėstytus pageidavimus savo laiške pateiksiu pasiūlymą dėl atostogų plano Kretoje.

vienos dienos maršruto
kaina 15 Eur

NUOLAIDOS IR SĄLYGOS: užsakant maršrutus trims ar daugiau dienų, taikomos nuolaidos: kuo ilgesniam laikui užsakote maršrutus, tuo vidutinė kaina mažesnė:

• dviejų dienų maršrutų kaina – 30 Eur
• trijų dienų – 40 Eur,
• keturių dienų – 50 Eur,
• penkių dienų – 60 Eur,
• šešių dienų – 70 Eur,
• dešimties dienų – 100 Eur.

Jei reikia maršrutų daugiau kaip dešimčiai dienų dėl jų kainos derinamasi atskirai, priklausomai nuo bendro užsakomų paslaugų paketo.

​Kelionių maršrutus Kretoje galiu pasiūlyti tik tuo atveju, jei iš manęs nuomojatės automobilį.

Savarankiškoms kelionėms

nuo 15 /d.

Maršrutai savarankiškoms kelionėms nuomotu automobiliu Kretoje – patogus būdas pažinti salą.

  Užklausa maršrutams savarankiškai keliaujant automobiliu Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.