MANO KRETA kontaktai: susisiekite su mumis

Mano Kreta kontaktai Audrius ir Jurgita. Atostogų planavimas ir organizavimas Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
MANO KRETA – Audrius ir Jurgita. Atostogų planavimas ir organizavimas Kretoje. Pažintiniai turai po salą, žygiai į kalnus ir tarpeklius, išvykos į Santorinį, automobilių nuoma, el. parduotuvė KRETOS SKONIAI.

Audrius ir Jurgita – MANO KRETA kelionių vadovai ir išskirtinių ekskursijų po Kretą, Santorinį ir Graikiją organizatoriai, taip pat elektroninės parduotuvės www.kretosskoniai.lt savininkai. Graikijos turizmo ministerijos išduotos EOT licencijos numeris: 1039E70000442901. Lietuvoje produktais iš Kretos prekiaujame kartu su MB „Paul & Kate“, VMVT maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 190012430. Apačioje pateikiami visi MANO KRETA kontaktai. Išsamiau apie mudu ir mūsų veiklą Kretoje skaitykite čia >>


MANO KRETA kontaktai bendravimui:

El. paštu bendrauti patogiausia:

Telefonai operatyvesniam susisiekimui:
LT +370 685 50778
GR +30 698 3318 337

Viber / WhatsApp: +370 685 50778


MANO KRETA socialiniai tinklai:


KRETOS SKONIAI socialiniai tinklai:


MANO KRETA išskirtinis turinys sutelktinio rėmimo platformoje:


© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti kelionių agentūrai „Mano Kreta“. Draudžiama svetainėje paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.