„KretaMorfozės“ – tvarios atostogos su MANO KRETA

KretaMorfozės – darnių atostogų projektas. Apie mus. Kreta, Graikija | Mano Kreta
„KretaMorfozės – MANO KRETA darnių atostogų projektas. Apie mus. Kreta, Graikija | Mano Kreta

„​KretaMorfozės“ – tvarios atostogos su MANO KRETA, Kretoje, Graikijoje. Tai yra išskirtinės programos, o jų autoriai – saloje gyvenantys MANO KRETA kelionių organizatoriai Audrius ir Jurgita. Tvaraus turizmo ir darnių kelionių projektas kviečiantis į pažintį su tikrąja Kreta. Apie MANO KRETĄ projektą ir pagrindinius „​KretaMorfozių“ tvarių atostogų principus skaitykite žemiau.

Mes – Audrius ir Jurgita – Kretą tyrinėjame nuo 1999-ųjų, saloje pastoviai gyvename nuo 2011 metų. Nuo 2014-ųjų į salą atvykstantiems poilsiautojams siūlome asmenines ekskursijas ir kitas turizmo paslaugas. Apie mudu ir mūsų veiklą Kretos saloje galite daugiau sužinoti naudojantis linktr.ee/manokreta nuorodų medžiu arba pasiskaityti čia>>

Kreta pakeitė mus, mūsų požiūrį į pasaulį ir aplinką. Taip gimė terminas „KretaMorfozės“: dviejų žodžių – salos pavadinimo KRETA ir pasikeitimus apibūdinančio iš antikos atkeliavusio graikiško išsireiškimo METAMORFOZĖS – samplaika. Šiuo terminu tarpusavyje apibūdiname tai, ką mūsų mąstyme, požiūriuose, elgesyje ir kasdienybėje pakeitė Kreta.

Taigi, gimus „KretaMorfozių“ terminui gimė ir idėja poilsiautojus pakviesti į tikras kretietiškas atostogas. Per jas būtų galima praplėsti akiratį, pažinti kretiečių gyvenimą iš vidaus, sukaupti jėgų keisti save ir pasaulį, t.y. supažindinti Jus su tvaraus turizmo idėjomis.

Pagrindiniai ​„KretaMorfozių“ tvarių atostogų principai:

„KretaMorfozės“ – tvarios atostogos su MANO KRETA, kokia jų trukmė?

Atostogos negali būti trumpos. Ne trumpesnės kaip viena savaitė, labiau stengsimės skatinti 10–14 dienų poilsį. Daugelis tyrimų byloja, kad tiek laiko reikia norint atitrūkti nuo rutinos ir pažinti ką nors nauja. Plius: kuo ilgesnės atostogos vienoje vietoje – tuo mažiau skrydžių ir aviacinės taršos planetai.

Sėslumas

Tyrinėsime tą kraštą, kuriame apsistosime. Jokio blaškymosi po visą Kretą automobiliu, kaip įmanoma minimalizuojant kelionių kuro sąnaudas. Iki 7 dienų trukmės atostogų programos – nekeičiant nakvynės vietos. Jei 10–14 dienų atostogos – pakeičiant ne daugiau kaip dvi nakvynės vietas. Nuodugniai tyrinėjame kiekvieną vietą, kurioje apsistojame. Be abejo, galimos išimtys dėl orų ar kitų aplinkybių.

Veiklų įvairovė ir MANO KRETA patirtis

Kreta – tai ne vien saulė ir paplūdimiai! Tyrinėdami vieną Kretos regioną neapsiribosime vien gražiais paplūdimiais, bet pasinersime į jo gamtos ir žmonių istoriją, vaikščiosime senaisiais kalnų takais, pažinsime augalus, bendrausime su vietiniais žmonėmis, prisiliesdami prie jų amatų, papročių ir kasdienybės, pagardintos tradicinės virtuvės šedevrais. Mielai kveičiu skaityti mūsų tinklaraštį – čia pateikiu daug įdomios informacijos, dalinuosi savo išvykų įspūdžiais bei linksmomis istorijomis. Tinklaraštį rasite čia >>

Saikas tvarių atostogų metu

Kaip rodo patirtis, mažiau gali būti daugiau. Per „KretaMorfozių“ atostogas daugiau skirsime dėmesio būtinajam poilsio komfortui ir primygtinai nesiūlysime jokių papildomų paslaugų ar prekių. Mūsų tikslas Jūsų „KretaMorfozės“ – tvarios atostogos su MANO KRETA.

Vidinė ramybė ir mėgavimasis atostogomis

„KretaMorfozės“ – tai atostogos graikišku lėtai–lėtai (siga–siga) ritmu. Jei vykdydami užsibrėžtą dienos programą kurioje nors vietoje pasijausime taip gerai, kad norėsime ten pabūti ilgiau – niekur nelėksime, mėgausimės akimirka. Juk labai dažnai kur kas daugiau džiaugsmo teikia ne pasiektas tikslas, o kelionė iki jo.

Trumpiau sakant, ​„KretaMorfozės“ – tai unikalios atostogų programos – nuo 2 iki 20 dienų – norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą: pajausti salos gyventojų kasdienybę, išbandyti tradicinius jų amatus, sužinoti gurmaniškos virtuvės paslaptis, pasivaikščioti istoriniais takais, atrasti gamtos stebuklus.

Taigi, artimiausiu metu pasiūlysime pirmąsias „KretaMorfozių“ programas visoms atostogoms Kretoje, bet galime pasiūlyti ir 2–4 dienų asmenines ekskursijas „KretaMorfozių“ stiliumi.

​„KretaMorfozės“ siūlo išskirtinę pažintį su Kretos sala

 • Unikalios atostogų programos – nuo 5 iki 20 dienų – norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą: pajausti salos gyventojų kasdienybę, išbandyti tradicinius jų amatus, sužinoti gurmaniškos virtuvės paslaptis, pasivaikščioti istoriniais takais, atrasti gamtos stebuklus.
 • Asmeninės 2–4 dienų ekskursijos po Kretą, norintiems pakeisti viešbučio aplinką ir iš vidaus pažinti kretiečių gyvenimą.
 • Visų atostogų Kretoje ir/arba Graikijoje planavimas, įtraukiant pageidaujamą kiekį „Kretamorfozių“ programos.

Ar esate pasiruošę „KretaMorfozėms“ kartu su MANO KRETA?

Jei taip, užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Gavę užklausą per 24 valandas susisieksime su Jumis ir aptarsime visas detales dėl darnių atostogų Kretoje!

Darnus keliavimas Kretos saloje

„KretaMorfozės“ siūlo išskirtinę pažintį su Kretos sala bei unikalias atostogų programas. MANO KRETA darnių atostogų Kretoje projektas.

  Užklausa „KretaMorfozėms“ Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Kas Jus domina?*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.