Knygos ir filmai

Ką paskaityti ir ką pažiūrėti prieš kelionę į Kretą. Knygos ir filmai, geriausiai apibūdinantys žodžius: „Kreta – tai ne sala, tai sielos būsena“. Jų autorius – garsiausias Kretos rašytojas bei filosofas Nikos Kazantzakis. Jis parašė romanus „Graikas Zorba“, „Kapitonas Michalis“, „Paskutinis gundymas“. Jo kūryba tapo įkvėpimo šaltiniu kitiems rašytojams, taip pat filmų kūrėjams. Sužinokite, kokias knygas apie Kretą ir Graikiją galite paskaityti lietuvių kalba. Pažiūrėkite graikiška dvasia alsuojančius filmus. Pajauskite Kretą prieš, per ar po atostogų Kretoje!

Sekite mus INSTAGRAME

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.