Skrydžiai iš Lietuvos į Kretą 2024 metų atostogų sezonu

Per 2024 metų atostogų sezoną – visa puokštė galimybių kaip greitai ir patogiai nusigauti iš Lietuvos į Kretą: tiesioginius skrydžius vykdys 4 kelionių organizatoriai ir 1 aviakompanija!

DĖMESIO! Šiame tekste skelbiama informacija apie vasaros sezono skrydžius iš Lietuvos nuo 2024 metų balandžio 1 d. iki spalio 29 d. Jei domina, kaip į Kretą atvykti žiemą, spauskite čia >>

Jei tvirtai nusprendėte, kad 2024 metų pavasarį, vasarą ar rudenį norite aplankyti Kretą, pirmiausia derėtų pasirinkti, kuris keliavimo būdas Jums priimtinesnis:

  • ar iš kelionių organizatoriaus įsigyjant visą kelionės paketą (skrydžiai + pervežimai iš/į oro uostą + viešbutis)
  • ar patiems pasirūpinant skrydžių bilietais, o paskui – ir apgyvendinimu, ir pervežimais iš/į oro uostą ar automobilio nuoma. Visas šias paslaugas, išskyrus aviabilietus, galime pasiūlyti mes, t.y. kelionių agentūra MANO KRETA.

Trumpai apžvelgiame abu keliavimo variantus.

Skrydžiai į Kretą su Lietuvos kelionių organizatoriais

2024 metais poilsines keliones tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus ir Kauno į Kretos sostinę Heraklioną siūlo keturi Lietuvos kelionių organizatoriai nuo balandžio 27 iki spalio 29 d. Skrydžiai planuojami tokiomis dienomis iš Vilniaus ir Kauno oro uostų:

  • „Novaturas“ – nuo balandžio 27 d. iki spalio 29 d. keturis kartus per savaitę iš Vilniaus – pirmadieniais, antradieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Jų pasiūlymus rasite www.novaturas.lt
  • „Tez Tour“ – nuo balandžio 30 d. iki spalio 22 d. keturis kartus per savaitę iš Vilniaus – antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, o visą gegužę – dar ir ketvirtadieniais (iš viso gegužę – penkis kartus per savaitę). Daugiau informacijos rasite www.tez-tour.lt
  • „Coral Travel“ – nuo gegužės 4 d. iki spalio 19 d. du kartus per savaitę iš Vilniaus – antradieniais ir šeštadieniais, tik liepą, rugpjūtį ir pirmas dvi rugsėjo savaites antradienių skrydžių nebus. Užsukite į www.coraltravel.lt
  • „JoinUp!“ – nuo gegužės 1 d. iki spalio 16 d. nereguliariu grafiku kas 8 dienas iš Kauno oro uosto, o taip pat nuo gegužės 3 d. iki spalio 10 d. nereguliariu grafiku kas 4-5 dienas iš Vilniaus oro uosto. Jų pasiūlymus rasite www.joinup.lt

Galite įsigytti kelionių paketą pas kelionių agentus

Dėl kelionių paketų galite kreiptis į kurią nors kelionių agentūrą Lietuvoje, pavyzdžiui, į MANO KRETOS partnerius – kelionių agentūrą „Baltic Clipper“, kurios profesionalai pateiks visų keturių kelionių organizatorių poilsinių kelionių į Kretą pasiūlymus pagal Jūsų išsakytus pageidavimus arba nurodytą pinigų sumą. „Baltic Clipper“ biurai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose, jų adresus ir kontaktus rasite www.bc.lt/kontaktai.

Į kelionių organizatoriaus paketą dažniausiai būna įskaičiuoti skrydžių bilietai, pervežimai iš/į oro uostą ir viešbutis. Taip pat gali būti įskaičiuotas maitinimas viešbutyje, SPA paslaugos ir pan. Praktika rodo, kad labai dažnai įsigyti visą kelionės paketą yra pigiau negu pačiam organizuotis kelionę atskirai perkant aviabilietus, pervežimus iš/į oro uostą, viešbučio paslaugas. Vienintelis trūkumas – ribotas apgyvendinimo vietų pasirinkimas, nes tenka rinktis tik iš to, ką siūlo kelionių organizatoriai.

Jei renkantis kelionių organizatoriaus poilsinę kelionę į Kretą reikia patarimų dėl apgyvendinimo vietų, kreipkitės į MANO KRETĄ – užpildykite užklausą, esančią šiame puslapyje: www.manokreta.lt/apgyvendinimas


Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kretą

2024 metais tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Herakliono Kretoje vykdys aviakompanija „airBaltic“. Bet tik aviabilietus be viso paslaugų paketo galima įsigyti ir iš kelionių organizatorių. Aviabilietus Vilnius–Heraklionas ir/arba Heraklionas–Vilnius galite įsigyti:

■ per www.airbaltic.com: nuo balandžio 1 d. iki spalio 25 d. suplanuoti skrydžiai du kartus per savaitę: pirmadieniais ir penktadieniais.

■ per www.teztour.lt/promotions/charters.html: nuo balandžio 30 d. iki spalio 22 d. – skrydžiai keturis kartus per savaitę: antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais, o gegužę – ir ketvirtadieniais, t.y. gegužę iš viso penki skrydžiai per savaitę.

■ per flights.novatours.eu: nuo balandžio 27 d. iki spalio 22 d. – skrydžiai keturis kartus per savaitę: pirmadieniais, antradieniais, penktadieniais ir šeštadieniais.

■ per kurią nors Lietuvos kelionių agentūrą, pavyzdžiui, per MANO KRETOS partnerius – kelionių agentūrą „Baltic Clipper“, kuri gali pasiūlyti vien tik skrydžių bilietus iš Vilniaus į Heraklioną ar Chanią su skirtingomis aviakompanijomis . Kelionių agentūros „Baltic Clipper“ kontaktus rasite www.bc.lt/kontaktai

Pastaba. Tiesioginių skrydžių tarp Lietuvos oro uostų ir Chanios Kretoje neplanuoja nė viena aviakompanija ar kelionių organizatorius.


Skrydžiai su persėdimais arba iš kaimyninių šalių oro uostų

Jeigu jaučiatės komfortiškai keliaudami su persėdimais ar perplaukimais, arba iš Lietuvos kaimyninių šalių oro uostų, Kretą 2024 metais patogu pasiekti:

■ iš Vilniaus per Atėnus – su aviakompanija „Aegean Airlines“ du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais (bilietus galite įsigyti per www.aegeanair.com) ir su aviakompanija „Ryanair“ – nuo balandžio 1 iki spalio 24 d. taip pat du kartus per savaitę – pirmadieniais ir ketvirtadieniais (bilietus galite įsigyti per www.ryanair.com).

Atkreipkite dėmesį, kad „Aegean Airlines“ taiko nuolaidas tiems, kas vienu bilietu užsako vietas dvejuose jų skrydžiuose. Pavyzdžiui, Vilnius – Atėnai – Heraklionas arba Vilnius – Atėnai – Chania, arba panašiai. Kad ir su kokia aviakompanija atvyksite į Atėnus, iki Kretos geriausia skristi lėktuvu su aviakompanijomis „Aegean“, „Sky Express“, „Ryanair“, „Volotea“ ir kt. Arba galima plaukti keltais, greitaeigiais katamaranais aplankant kitas Graikijos salas.

■ iš Rygos į Heraklioną – su aviakompanija „AirBaltic“. Nuo balandžio 30 d. iki spalio 26 d. keturis kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Bilietus galite įsigyti per www.airbaltic.com. Taip pat „AirBaltic“ vykdys skrydžius iš Rygos į Atėnus.

■ iš Varšuvos Šopeno ir Modlino oro uostų – daug skrydžių į Heraklioną, Chaniją, Santorinį ir Atėnus su aviakompanijomis LOT, „Aegean“, „Wizzair“ ir „Ryanair“. Taip pat 2024 metais daug skrydžių į Kretą iš kitų Europos oro uostų, visas galimybes rekomenduojame tikrinti per www.avia.lt


Skrydžiai iš Kretos į Santorinį ir kitas Kikladžių salas bei Astipalėją

2024 metais aviakompanija „flyCycladic“ pasiūlys dar daugiau krypčių tarp Graikijos salų. Iš Kretos sostinės Herakliono suplanuoti tiesioginiai skrydžiai mažais lėktuvais į Santorinį, Parą, Naksą, Milą, Syros salą, taip pat į Astipalėją. Visas galimybes tikrinkite per www.flycycladic.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.