Topolia tunelis

Topolia tunelis. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Topolia tunelis. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Topolia tunelis vakarų Kretoje. Į populiarųjį Elafonisi paplūdimį Kretoje iš Chanios miesto vėl galima važiuoti per nedidelį, bet įspūdingą Topolios tunelį.

Jis – pats seniausias saloje: XX amžiaus pradžioje paties Graikijos ministro pirmininko Eleftherio Venizelo įsakymu Topolia tunelis kalne prie to paties pavadinimo Topolios tarpeklio buvo iškirstas darbininkų rankomis be jokios technikos – tik su kirtikliais, o sutvirtintas plytomis.

Pastaraisiais metais dėl remonto darbų ir šalia jo padažnėjusių akmenų griūčių, tunelis būdavo dažnai uždarytas. Dabar eismas visiškai atstatytas. 100 metrų ilgio siauras vienos eismo juostos tunelis pravažiuojamas vos per 15 sekundžių, bet ir jų užtenka neužmirštamam įspūdžiui.

Norite apsilankyti ypatingose Kretos vietose? Susisiekite su MANO KRETA, keliaukite asmeninėje ekskursijoje su Audriumi >>


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretos praeitį ir dabartį, istorines ir patyrimines keliones po salą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.