Asmeninės ekskursijos Kretoje su Audriumi

Asmeninės ekskursijos Kretoje su Audriumi, Kreta, Graikija | Mano Kreta

Pažinkite Kretą iš arčiau – pačiupinėkite ir paskanaukite. Asmeninės ekskursijos Kretoje su Audriumi – vengiantiems masinio turizmo. Pažintinės, potyrių ir patyrimų kupinos kelionės Kretoje.

Norite daugiau sužinoti apie Kretą, bet nemėgstate keliauti su didelėmis autobusinėmis grupėmis? Siekiate pamatyti daugiau negu statistinis saloje besilankantis turistas? Leiskitės į kelionę su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu gidu-vairuotoju, pasakojančiu apie Kretą, jos gyventojų papročius ir tradicijas.

Asmeninės ekskursijos PRIVALUMAI

Mano profilis – ekskursijos į mažiau turistų žinomas įdomias ir įspūdingas salos vietas, kur galite pajausti ir paragauti tikrosios Kretos. Per asmenines ekskursijas jūs tarsi turite asmeninį vairuotoją (mane), kuris tuo pačiu pasakoja apie salą – galime sustoti kur panorėję, užtrukti vienur ar kitur tiek laiko, kiek norime. Bendru sutarimu ekskursijos eigoje galime netgi koreguoti maršrutą, jeigu Jus sudomina viena ar kita per ekskursiją mano papasakota detalė.

Mano asmeninės ekskursijos Kretoje gali būti pažintinės, apžvalginės, istorinės, patyriminės, gastronominės, specializuotos – viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų. Jos dažnai tampa geru įvadu į gilesnį salos pažinimą, kurį galiu pasiūlyti sudarydamas visą atostogų planą. Apie jį išsamiau skaitykite čia >>

Asmeninės ekskursijos VARIANTAI

 • Formuoju ne didesnes kaip 9 asmenų grupes, į kurias gali jungtis tiek šeimos, tiek poros, tiek solo keliautojai. Jei grupėje būna mažamečių vaikų, apie tai iš anksto informuoju visus bendrakeleivius
 • Jei norite keliauti be kitų bendrakeleivių, galiu pasiūlyti asmenines ekskursijas tik jums – porai, šeimai, giminaičių ar draugų kompanijai, kad ir kokio dydžio ji bebūtų.
 • Šeimoms ar grupėms iki 4 asmenų galiu pasiūlyti išskirtines ekskursijas džipu – tokiais keliais ir į tokias Kretos vietas, kur patys greičiausiai nesugalvotumėt keliauti.

Norite rezervuoti asmeninę ekskursiją Kretoje? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

GALIMI EKSKURSIJŲ MARŠRUTAI

Mano organizuojamų ekskursijų maršrutai gali būti patys įvairiausi. Pirmiausia išsiaiškinu Jūsų pageidavimus, poreikius, prioritetus ir pagal tai suformuoju arba pritaikau maršrutą, kuriuo keliaujame. Galimų maršrutų pristatymus atsiunčiu gavęs Jūsų užklausą. Į ekskursijas gali būti įtraukti pasivaikščiojimai Kretos kalnuose ir tarpekliuose. Jei domina rimti pėsčiųjų žygiai į kalnus, spauskite čia >>

Vienos dienos asmeninės pažintinės ekskursijos kaina vienam asmeniui – nuo 120 Eur (vaikams iki 12 metų – pusė kainos). Galutinė kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus ir pasirinkto maršruto.

 • Į kainą įskaičiuotos visos kelionės išlaidos su maitinimu: pervežimai, kuras, įėjimo į lankomus objektus bilietai, vanduo, užkandžiai, pietūs tavernoje, kelionių vadovo paslaugos.
 • Į kainą neįskaičiuotos asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Ekskursija trunka ne mažiau kaip 7 valandas nuo viešbučio iki viešbučio. Galimos ir trumpesnės ar ilgesnės ekskursijos, dėl jų tariamasi individualiai.

Specialus pasiūlymas norintiems į ekskursiją be kitų bendrakeleivių! Jei norite į asmeninę ekskursiją keliauti tik su savo šeima ar kompanija, dviese ar vienas (-a) be kitų bendrakeleivių, asmeninės ekskursijos kaina – nuo 440 Eur visiems keliaujantiems (galutinė kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto ir keliaujančiųjų skaičiaus). Tokiu atveju į kainą įskaičiuoti tik pervežimai, kuras ir kelionių vadovo paslaugos. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, pildydami užklausą tai paminėkite „Pastabų“ laukelyje.

 • Asmenines ekskursijas organizuoju visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.
 • Ekskursija gali būti vykdoma su Jūsų išsinuomotu automobiliu pagal atskirai suderintą kainą.
 • Esant iki 8 asmenų grupei keliaujama  lengvuoju automobiliu. Esant didesnei grupei, galima važiuoti keliais išsinuomotais lengvaisiais automobiliais arba autobusiuku su vairuotoju – jo rezervacija pasirūpinu iš anksto.
 • Ekskursijas vedu lietuvių kalba. Jei keliaujantys pageidauja, ekskursiją galiu vesti anglų ir/arba rusų kalbomis.
 • Siūlau ne tik vienos, bet dviejų ir daugiau dienų asmenines ekskursijas, kurias vykdome kartu su Jurgita mudviejų sukurto lėtų, darnių atostogų projekto „KretaMorfozės“ principu. Apie jį išsamiau skaitykite čia >>

Automobiliu ir/arba pėsčiomis

nuo 120 /asm.

Su šeima ar draugų kompanija, dviese ar solo leiskitės į kelionę po Kretą su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu salos žinovu.

  Užklausa asmeninei ekskursijai Kretoje su Audriumi

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Per ekskursiją norėtumėt:
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.