Kretos Skoniai Lietuvoje

Kretos skoniai Lietuvoje Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kretos skoniai Lietuvoje Kreta, Graikija | Mano Kreta

Į Jūsų namus Lietuvoje atkeliauja saulėti Kretos Skoniai
Prisijunkite prie naujo mūsų feisbuko puslapio: www.facebook.com/KretosSkoniai

Ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus, kurį atrinkome ir rekomenduojame Jums per www.manokreta.lt/alyvuogiu-aliejus, tapo startu naujam mudviejų su Jurgita projektui KRETOS SKONIAI. „Kretos Skoniuose“ dalinamės ir dalinsimės visais skaniais ir sveikais savo atradimais Kretoje: tiek konkrečių produktų ir jų savybių aprašymais, tiek skanių patiekalų receptais. Tuo pačiu daugiau papasakosime apie produktus, kuriuos galime pristatyti į Jūsų namus Lietuvoje „Kretos Skonius“ rasite:

• feisbuke: www.facebook.com/KretosSkoniai
• instagrame: www.instagram.com/kretosskoniai
• mūsų svetainėje: www.kretosskoniai.lt

Prisijunkite, sekite, ragaukite ir dalinkitės. Klauskite ir bendraukime! Į sveikatą! 🌿🌿🌿 Linkėjimai iš Kretos ☀️

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.