Kretos alyvuogių aliejus

Ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Kretos. Graikija | Mano Kreta
Ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus iš Kretos. Graikija | Mano Kreta

Iš Kretos alyvuogių aliejus atkeliauja į Jūsų namus Lietuvoje! Tai skystas Kretos auksas, kurį kruopščiai atrinko ir rekomenduoja MANO KRETA – Audrius ir Jurgita. UŽSISAKYKITE!

Kokį alyvuogių aliejų rekomenduotumėt?“ Tai bene dažniausiai užduodamas klausimas per mūsų ekskursijas po Kretą. Atsakydami visada pažeriame daug informacijos apie aliejaus kokybinius rodiklius, bet išvadą pateikiame tą pačią – aliejų reikia ragauti. Nes alyvuogių aliejus degustuojamas kaip vynas. Nes kiek žmonių – tiek skonių. Kiek Kretoje ūkių – tiek aliejų.

Todėl galiausiai į klausimą „Kokį alyvuogių aliejų rekomenduotumėt?“ pažvelgėme iš kitos pusės. Vietoj atsakymo savo keliautojams pateikdami klausimą: koks alyvuogių aliejus jums labiausiai patinka? Apibūdinimai virto išvadomis, kurios mums padėjo išrinkti tą alyvuogių aliejų, kurį rekomenduojame ir galime pristatyti Jums į namus visoje Lietuvoje!

MANO KRETA rekomenduojamo ypač tyro šalto spaudimo alyvuogių aliejaus skaniems patiekalams galite įsigyti čia – spauskite šią nuorodą >>

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.