Bitės Kretoje ir bičiuliai

Bičiuliai ir bitės Kretoje. Du bičiuliai kopinėja medų. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Du bičiuliai kopinėja medų. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Bičiuliai ir bitės Kretoje. Du bičiuliai tikrina avilius. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Du bičiuliai tikrina avilius. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Bičiuliai ir bitės Kretoje. Keliautojų, kurie į mane kreipiasi dėl asmeninių ekskursijų Kretoje, visada klausiu: „Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildyti naujomis žiniomis Kretoje?“ Ir nieko nėra smagiau, kai kas nors pasako, kad norėtų ne tik vaizdų, skonių ar kvapų, bet ir kažko daugiau.

Bičiuliai ir bitės Kretoje. Du bičiuliai. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Du bičiuliai. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Tiesa, apie bitininkyste besidominčio Daliaus hobį sužinojau iš jo žmonos Audros, su kuria ir suorganizavome jam staigmeną: viešnagę pas mano bičiulį Jorhosą, o tiksliau – prie Jorhoso avilių, iš kurių jiedu kopinėjo šviežiausią čiobrelių medų, jį bitutės surinko Baltųjų kalnų papėdėje šalia tūkstantmetės cerkvės.

Nepaprastai dėkoju už iniciatyvą Audrai, už domėjimąsi Daliui, už dalinimąsi žiniomis Jorhosui. Jaučiausi tarsi pats būčiau kieno nors vedamoje ekskursijoje, nes per kelionę tiek sužinojau apie bites, jų rūšis, avilius ir medų, kad net pats pagalvojau: o gal ir visai smagu būtų turėti savo bitučių ir savo medaus! Bičiuliai, norėtumėte ir Jūs sužinoti daugiau apie Kretos medų, o gal sudalyvauti medaus rinkime ir sukime? Bitės Kretoje laukia Jūsų!

Bičiuliai ir bitės Kretoje. Ką tik išsuktas medus. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Bičiuliai ir bitės Kretoje. Ką tik išsuktas medus. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Taigi, gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildyti naujomis žiniomis Kretoje? Susisiekite su MANO KRETA, keliaukite asmeninėje ekskursijoje su Audriumi >>


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretos praeitį ir dabartį, istorines ir patyrimines keliones po salą? Susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.