google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Ekskursijos autobusais po Kretos lankomiausias vietas

Sakoma, kad šias vietas Kretoje būtina pamatyti: siūlau ten vykti su kolegomis profesionaliais gidais.
Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETAatobusais Kretoje

Siūlau savo partnerių, Kretos kelionių organizatorių ekskursijas į lankomiausias salos vietas: Balos lagūną, Elafonissi paplūdimį, Samarijos tarpeklį, Spinalongos ir Chrissi salas, Retimno ir Chanios miestus bei Kurno ežerą, Knoso rūmus ir Dzeuso urvą, kretietišką vakarą.

Ekskursijas galiu pasiūlyti iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių Chanios, Retimno, Herakliono ir Lasičio regionuose: nuo Kolymbari kurorto vakaruose iki Sisi kurorto rytuose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

Ekskursijos vykdomos ne kasdien, todėl nurodykite, nuo kada iki kada atostogausite Kretoje – atsiųsiu informaciją, kokiomis dienomis galiu pasiūlyti ekskursiją iš Jūsų viešbučio.

Kretos kelionių organizatoriai nesiūlo ekskursijų lietuvių kalba, todėl pildydami užklausą būtinai pažymėkite, kokia kalba norėtumėt ekskursijos.

Pasirinktą vieną ar kelias ekskursijas galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ekskursijos užsakomos tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.

 

Vaikams taikomos nuolaidos.

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su „Mano Kretos“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Norite sužinoti apie siūlomas ekskursijas autobusais daugiau? Paskaitykite trumpus jų pristatymus:
Balos, Balos lagūna, Gravousa sala
Elafonisi krantas
Samarijos tarpeklis Samaria gorge
Spinalongos sala, Spinalonga island, raupsuotųjų sala Kretoje
Kretietiškas vakaras kalnuose
Knoso rūmai, Knossos
Chrissi sala Chrisi island
Chania, Chanijos miestas
NORITE LABIAU PAŽINTI KRETĄ? Užpildykite užklausą dėl asmeninių ekskursijų – spauskite čia >>

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.