Vakarų Kreta: Retimnas, Chanija ir Kurno ežeras

Chanija – Kretos Venecija – įspūdingas miestas salos vakaruose. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Chanijos senasis uostas. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Retimnas, Chanija, Kurno ežeras – girdėti pavadinimai, ar ne? Ekskursija autobusu, per kurią aplankomi du venecijietiškos architektūros senamiesčius išsaugoję Kretos miestai – Retimnas (Rethymno) ir Chanija (Chania), o taip pat vienintelis gėlo vandens ežeras Kretoje – Kurnas (Kournas).

Siūlome Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Retimną, Chaniją ir prie Kurno ežero. Į vakarinės Kretos miestus ekskursija vykdoma iš rytinių salos kurortų. Kadangi kelionė užtrunka, gidas autobuse suteikia daug informacijos apie miestus ir jų lankomiausias vietas.

Atvykę turėsite laisvo laiko savarankiškai tyrinėti gražiausius Kretos miestus, o stabtelėję prie Kurno ežero galėsite pailsėti, užkąsti, pasimaudyti, pasiplaukioti vandens dviračiu ar tiesiog pasivaikščioti gamtoje.
Retimnas, Chanija ir Kurno ežeras – populiari ekskursija greitai pažinčiai su trimis vakarinės Kretos lankomiausiomis vietomis.

Daugiau informacijos, kodėl Retimnas, Chanija ir Kurno ežeras traukia keliautojus, rasite MANO KRETOS straipsniuose:

Norite rezervuoti ekskursiją į Retimną, Chanią ir Kurno ežerą? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Kelionių organizatorius siūlo pilnos dienos ekskursiją į vakarinę Kretą – į Retimno ir Chanijos miestus bei Kurno ežerą. Pirmiausia autobusu keliaujate į Retimną (Rethymno), kuriame gidas pateikia nuorodas į žinomiausias miesto vietas ir skiria laisvo laiko. Atvykus į Chaniją (Chania) – panaši programa: žinomiausių miesto vietų apžvalga ir laisvas laikas. Pervažiuojant iš miesto į miestą gidas autobuse suteikia daug informacijos tiek apie visą kretą, tiek apie salos vietas, kuriose lankysitės per ekskursiją.

Iš Chanijos keliaujate prie vienintelio gėlo vandens ežero Kretoje – Kurno (Kournas). Čia skiriama laiko pavalgyti jaukiose pakrantės tavernose, išsimaudyti gėlame vandenyje ar pasiplaukioti vandens dviračiu. Juo galima perplaukti ežerą iki krūmynų, kur gyvena gėlavenadeniai vėžliai ir juos stebėti natūralioje aplinkoje.

Po pasibuvimo prie ežero autobusas parveža atgalios prie viešbučio.

 • Ekskursijos į Retimną, Chanią ir Kurno ežerą kaina vienam asmeniui – nuo 48 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos.
 • Į kainą neįskaičiuota: asmeninės išlaidos.
 • Vaikams nuo 3 iki 9 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse. Jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, pildydami užklausą apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje.
 • Per ekskursiją avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės.
 • Į ekskursiją pasiimkite maudymosi reikmenis, fotokamerą, geriamo vandens, užkandžių.
 • Ekskursiją į Spinalongos salą mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite.
 • Savo partnerių ekskursiją autobusu į Retimną, Chanią ir Kurno ežerą galime pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono: Malija, Hersonisas, Guves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysime gavę Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Spinalongą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu

nuo 48 /asm.

Retimnas, Chanija ir Kurno ežeras – populiari ekskursija greitai pažinčiai su trimis vakarinės Kretos lankomiausiomis vietomis.

  Užklausa ekskursijai į Vakarų Kretą: Retimnas, Chanija, Kourno ežeras

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.