Samarija – pėsčiomis tarpekliu tarp Baltųjų kalnų

Samarijos tarpeklis: pėsčiomis tarp Baltųjų kalnų. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Samarijos tarpeklis – 16 km pėsčiomis per Baltuosius kalnus. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Samarijos tarpeklis, kurią kretiečiai trumpindami vadina Samarija – ilgiausias pėsčiomis pereinamas tarpeklis ne tik Kretoje ar Graikijoje, bet ir visoje Europoje! Jūsų laukia Baltieji kalnai ir įspūdingas 16 km pasivaikščiojimas per vienintelį Kretos nacionalinį parką.

Siūlome Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Samarijos tarpeklį – ilgiausią pėsčiomis pereinamą tarpeklį Europoje, esantį vakarinėje Kretos dalyje.

 • Samarija – viena įspūdingiausių gamtos vietų Kretoje. Išsamiau apie ją ir ėjimą tarpekliu skaitykite čia >>

Norite rezervuoti ekskursiją į Samarijos tarpeklį? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Kelionių organizatorius siūlo pilnos dienos ekskursiją į Samarijos tarpeklį. Anksti ryte važiuojate iki Omalos plynaukštės Baltuosiuose kalnuose vakarų Kretoje. Kelionėje autobusu gidas suteikia visą informaciją tiek apie salą, tiek apie ekskursijos eigą.

Atvykę į Omalos leidžiatės į kelionę pėsčiomis – per Samariją senuoju kalnų taku. Jis nėra grįstas, tai takas per kalnus. Einant greitu žingsniu Samarijos tarpeklį galima įveikti per 3-4 valandas. Einant įprastu žingsniu ir grožintis vaizdais kelionė užtrunka apie 5-6 valandas.

Samarijos tarpeklis baigiasi prie Libijos jūros – išeinate į Agii Roumeli kaimą, kuriame gausu užeigų ir tavernų, jose galima pasistiprinti, o jei lieka laiko – išsimaudyti tyruose Libijos jūros vandenyse. Agii Roumeli uoste sėdate į keltą – juo plaukiate iki kitsop gyvenvietės, kur jau laukia ryte į Omalos plynaukštę atvežęs autobusas. Sėdate į autobusą ir grįžtate į savo kurortą bei viešbutį.

 • Ekskursijos į Samarijos tarpeklį kaina vienam asmeniui – nuo 40 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio lokacijos, iš kur reikės Jus pasiimti.
 • Į kainą neįskaičiuota: įėjimas į Samarijos tarpeklį (5 Eur vienam asmeniui), kelto bilietas (13 Eur vienam asmeniui).
 • Apsiaukite patogiais vaikščiojimo batais, tinkamiausi – kalnų batai, bet gali būti ir sportiniai bateliai ar kita Jums patogi avalynė, svarbiausia – pranešiota.
 • Pasiimkite ne mažiau kaip 1,5 litro vandens vienam asmeniui. Eidami nelamdykite ir neišmeskite panaudoto vandens taros: tarpeklyje yra vandens stotelių – ten galėsite pasipildyti vandens atsargas.
 • Pasiimkite užkandžių. Jų galėsite įsigyti prieš ėjimą Omalos plokščiakalnyje, o rimčiau papietauti – praėję tarpeklį Agii Roumeli kaime prie Libijos jūros. Tarpeklio viduje nėra jokių prekybos vietų.
 • Turėkite maudymosi reikmenis – praėję tarpeklį atsidursite paplūdimyje, kur galima išsimaudyti.
 • Ekskursiją į Samarijos tarpeklį mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite.
 • Savo partnerių autobusinę ekskursiją į Samarijos tarpeklį galime pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono, Retimno ir Chanios miestų, o taip pat šiuose miestuose. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Spinalongą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą.
 • Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu, pėsčiomis, keltu

nuo 40 /asm.

Samarija – pats ilgiausias pėsčiomis pereinamas tarpeklis ne tik Kretoje ar Graikijoje, bet ir visoje Europoje!

  Užklausa ekskursijai į Samarijos tarpeklį vakarų Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.