Ekskursija į Chrisi (Chrysi) salą – laukinės gamtos rojų

Ekskursija į Chrisi (Chrysi) salą – laukinės gamtos rojų. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Graikiškai ‘chrisos’ (gr. χρυσός) – auksas: šis žodis taikliai apibūdina vietą, kuri yra tikras gamtos auksas – Chrisi. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Rojus tiems, kas nori maudytis ir degintis, degintis ir maudytis. Juolab Chrisi (Chrissi) – salos pavadinimas – toks auksinis: graikiškai ‘chrisos’ (gr. χρυσός) – auksas. Norintys pasideginti auksiniuose Chrissi paplūdimiuose plūsta laivais iš Ierapetros miesto. Nuplaukite ten ir Jūs!

Siūlome Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Chrisi (Chrysi / Chrissi) salą autobusu ir laivu.

Norite rezervuoti ekskursiją į Chrissi salą? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Kelionių organizatorius siūlo pilnos dienos ekskursiją į Chrisi salą (Chrysi / Chrissi). Autobusu keliaujate iki piečiausio Europos miesto – Ierapetros – uosto, iš kurio plaukiate laivu iki Chrisi salos. Kelionėje autobusu gidas suteikia visą informaciją tiek apie salą, tiek apie ekskursijos eigą.

Atvykus į Chrisi salą skiriamas laisvas laikas maudynėms: Jūsų laukia laukiniai paplūdimiai, tyras Livijos jūros vanduo ir saulės vonios! Iš Chrisi parplaukiama laivu atgalios į Ierapetrą, o tada autobusu – atgalios link Jūsų viešbučio.

 • Ekskursijos į Chrisi salą kaina vienam asmeniui – nuo 43 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos, laivo į Chrissi salą bilietai.
 • Į kainą neįskaičiuota: gultai ir skėčiai paplūdimyje.
 • Vaikams nuo 3 iki 11 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse. Jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, pildydami užklausą apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje.
 • Per ekskursiją avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės.
 • Į ekskursiją pasiimkite maudymosi reikmenis, fotokamerą.
 • Būtinai turėkite geriamo vandens. Jo ir užkandžių galima įsigyti laive. Patartina iš anksto laive užsisakyti pietus arba turėti maisto su savimi, nes Chrisi saloje jokių užeigų nėra.
 • Ekskursiją į Chrisi salą mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite.
 • Savo partnerių autobusinę ekskursiją į Chrisi salą galiu pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono: Malija, Hersonisas, Guves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysime gavę Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Chrisi salą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu ir laivu

nuo 43 /asm.

Chrisi sala: ekskursija į laukinius paplūdimius atokiame draustinyje. Rojus mylintiems saulę ir jūrą.

  Užklausa ekskursijai į Chrisi salą

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.