Ekskursija į Balos lagūną ir Gramvusos (Gramvousa) salą

Balos lagūna, Tigani ir Gramvousos sala. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Balos lagūna, Tigani ir Gramvousos sala. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Norite apsilankyti magiškoje vietoje? Ekskursija į Balos lagūną (Gramvousą) – vieną gražiausių Kretos paplūdimių, kuris pakeri savo laukiniu grožiu, saulėje mirgančiais jūros mėlio atspalviais. Po kojomis girgždantis smulkaus smėlis ir rausvais potėpiais kranto liniją nudažančios kriauklelių duženos.

Kretos kelionių organizatorių ekskursija į Balos lagūną ir Gramvusos (Gramvousos) salą autobusu ir laivu. Per ją važiuojate iki Kissamos uostą, kur sėdate į laivą ir apiplaukiate vakariausią Kretos kyšulį – Gramvusos pusiasalį iki pat Balos lagūnos. Pakeliui laivas sustoja nedidelėje salelėje, kuri vadinasi Imeri Gramvusa – tai vieta, kur susijungia net trijų jūrų ribos: Libijos, Jonijos ir Kretos.

 • Kaip Balos lagūna gavo pavadinimą ir kaip ji susijusi su Gramvusa (Gramvousa) skaitykite čia >>
 • O apie Imeri Gramvusa salą, esančią netoli lagūnos, į kurią užsuka ekskursijų laivai, galite pasiskaityti čia >>
 • Apie Tigani salą, kurią visada matote priešais Balos lagūną rašau čia >>

Norite rezervuoti ekskursiją į Balos lagūną ir Gramvusos salą? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Kelionių organizatorius siūlo pilnos dienos ekskursiją. Per ekskursiją autobusu su gidu keliaujate iki vakariausio Kretos uosto – Kisamos, kur sėdate į laivą ir plaukiate aplink Gramvusos pusiasalį: karts nuo karto laivas priartėja prie įspūdingiausių pusiasalio krantų.

Pirmas sustojimas – Imeri Gramvusa salelėje (Imeri Gramvousa) – tai vieta, kur susijungia net trijų jūrų ribos: Libijos, Jonijos ir Kretos. Skiriamas laisvas laikas. Per jį galima išsimaudyti įspūdingame paplūdimyje prie sudužusio seno laivo arva pėsčiomis pakilti į 137 metrų aukštyje esantį seną piratų fortą pasigrožėti dešimtimis mėlynų jūros atspalvių – panoraminiai vaizdai tiesiog užgniaužia kvapą!

Iš Imeri Gramvusos laivas plaukia link magiškosios Balos lagūnos. Vėl skiriama laisvo laiko: galima likti paplūdimyje, galima pasivaikščioti po apylinkes – užlipti iki apžvalgos aištelės Gramvusos pusiasalyje ar takeliu pakilti iki senos Visų Šventųjų cerkvės Tigani kyšulyje – iš abiejų pozicijų atsiveria nuostabūs vaizdai į Balos lagūną ir šalia esančias saleles.

Popietę laivas sugrįžta į Kisamos uostą, kur vėl sėdate į autobusą ir grįžtate į viešbutį.

 • Ekskursijos į Balos lagūną ir Gramvusos salą kaina vienam asmeniui – nuo 36 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje.
 • Į kainą neįskaičiuota: laivo bilietas – 19 Eur vienam asmeniui, vaikams taikomos nuolaidos.
 • Vaikams nuo 3 iki 11 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse. Jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, pildydami užklausą apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje.
 • Per ekskursiją avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės.
 • Į ekskursiją pasiimkite maudymosi reikmenis, fotokamerą.
 • Būtinai turėkite geriamo vandens. Jo ir užkandžių galima įsigyti tiek laive, tiek Balos lagūnoje esančiame kioske. Patartina iš anksto laive užsisakyti pietus arba turėti maisto su savimi, nes Balos lagūnoje jokių užeigų nėra.
 • Ekskursiją į Balos lagūną ir Gramvusos salą mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, lenkų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite į ekskursiją.
 • Savo partnerių ekskursiją autobusu į Balos lagūną ir Gramvuzos salą galime pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono, Retimno ir Chanios miestų, o taip pat šiuose miestuose. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysime gavę Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Balos lagūną ir Gramvusos salą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Cretan Odyssey“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu, laivu

nuo 36 /asm.

Tūkstančiai turistų atvyksta pasigrožėti vaizdu į Tigani ir pasimaudyti sekliuose Balos lagūnos vandenyse.

  Užklausa ekskursijai į Balos lagūną ir Imeri Gramvusą

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.