Kretietiškas vakaras Ano Karouzanos kaime

Kretietiškas vakaras Ano Karouzanos kaime. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kretietiškas vakaras – tradicinė muzika ir šokiai prie gausiai vaišėmis nukrautų stalų! Kreta, Graikija | Mano Kreta

Kretietiškas vakaras Ano Karouzanos kaime – nepakartojama galimybė pajausti laisvą Kretos žmonių dvasią ir džiaugsmą gyvenimui. Šėlkite su kretiečiais! Jūsų laukia tradicinė muzika ir šokiai prie gausiai kretietiškomis vaišėmis nukrautų stalų!

Siūlome Kretos kelionių organizatoriaus ekskursiją į tikrą kretietišką šventę: pamatykite, kaip šėlsta kretiečiai! Su energinga liaudies muzika, plojimo ir švilpimo lydimais aukštais šuoliais į orą, patrepsėjimais ant stalų ir pastovėjimais ant… vyno butelių!

Jokio pataikavimo užsieniečių skoniui – viskas taip, kaip ir vyksta per tikrą gaivališkų šėlionių kupiną kretietišką šventę: nuo vaišių lūžtantys stalai, pilni stiklai vietinio vyno ir ovacijų verta koncertinė programa, per kurią tradicinių šokių žingsnelių gali pasimokyti kiekvienas svečias.

Norite sužinot daugiau apie kretietiškos virtuvės tradicijas? Informacija ir receptais dalinuosi savo tinklaraštyje čia >>

Norite rezervuoti ekskursiją į kretietišką vakarą? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Iš viešbučių svečiai vežami į tradicinį Ano Karouzanos kaimą. Pakeliui gidas pasakoja apie kretietiškas švenčių tradicijas ir nacionalinės virtuvės subtilybes. Atvykus į kaimą skiriamas laikas pasivaikščioti siauromis jo gatvelėmis ir įsigyti amatininkų dirbinių bei Kretos žemdirbių produktų: alyvuogių aliejaus, sūrio, prieskoninių žolelių. Tada svečiai kviečiami į autentiškumu alsuojančią didelę taverną pasistiprinti tradiciniais valgiais, paragauti kretietiško vyno ir stebėti įspūdingos koncertinės programos, į kurią įtraukti tiek Kretos, tiek žemyninės Graikijos šokiai bei dainos. Nežabotam siautuliui neatsispiria net patys kukliausi, įsiliejantys į kretietiškos syrtos ratelį! O po syrtos būna ir sirtakis!

 

 • Ekskursijos į kretietišką vakarą kaina vienam asmeniui – nuo 38 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, koncertas, šokiai ir vaišės (gausi tradicinė vakarienė su neribotu kiekiu kretietiško vyno) Ano Karouzano kaime.
 • Į kainą neįskaičiuota: asmeninės išlaidos Ano Karouzano kaime, arbatpinigiai.
 • Vaikams nuo 3 iki 11 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse. Jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, pildydami užklausą apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje.
 • Pasiimkite lengvą megztinį, nes aukščiau kalnuose Ano Karouzanos kaime gali būti kiek vėsoka. Jei esate nusiteikę šokti, apsiaukite patogius batus.
 • Nepamirškite fotokameros.
 • Ekskursiją į kretietišką vakarą Ano Karouzanos kaime mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite.
 • Savo partnerių autobusinę ekskursiją į kretietišką vakarą Ano Karouzanos kaime galime pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono: Malija, Hersonisas, Guves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysime gavę Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją įkretietišką vakarą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą.
 • Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu

nuo 38 /asm.

Jūsų laukia tradicinė muzika ir šokiai prie gausiai kretietiškomis vaišėmis nukrautų stalų!

  Užklausa ekskursijai į kretietišką vakarą

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" rašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.