Lasiti plynaukštė, Dzeuso urvas ir Knoso rūmai (Knossos)

Ekskursija: Lasiti plynaukštė, Dzeuso urvas ir Knoso rūmai (Knossos). Kreta, Graikija | Mano Kreta
Mėgaudamiesi vaizdais pakilkite į 840 m virš jūros lygio esančią Lasiti plynaukštę. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Lasiti plynaukštė, Dzeuso urvas, Knoso rūmai (Knossos), kalnuose pasislėpę vienuolynai – net kelios garsios Kretos vietos per vieną pažintinę ekskursiją! Mėgaudamiesi vaizdais pakilkite į 840 m virš jūros lygio esančią Lasiti plynaukštę, užsukite į legendomis apipintą Dzeuso urvą Dikti kalnuose, apsilankykite mitą apie Minotaurą menančiuose Knoso rūmuose.

Siūlome Kretos kelionių organizatorių ekskursiją: Lasičio plynaukštė, Dzeuso urvas ir Knoso rūmų archeologinė vietovė. Smagi istorinė-gamtinė išvyka aplankant kelis Kretos žymiausius istorinius objektus.

Norite rezervuoti ekskursiją? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Prieš viešnagę Knoso rūmuose arba po jos kilsite aukštyn link Dikti kalnų – į Lasičio plynaukštę pakeliui sustodami savo istorija išskirtiniame Gyvybės šaltiniui dedikuotame vyrų vienuolyne Vidiani. Pastarajame yra nedidukė, bet įdomi ir labai informatyvi ekspozicija, apžvelgianti Kretos gamtą.

Po sustojimo viename iš tradicinių Lasičio kaimų kilsite link Dzeuso urvo. Autobusas neprivažiuoja iki pat urvo, iki jo reikia lipti laiptukais. Laiptų netrūksta ir pačiam urve – reikia leistis gilyn į kalno vidų, kur patenki į apšviestų įspūdingų įvairiausio dydžio stalagmitų ir stalaktitų požeminę pasaką. Arba prieš, arba po viešnagės Dzeuso urve yra skiriama laiko papietauti vienoje iš Lasičio plynaukštės tavernų.

 • Ekskursijos į Lasičio plynaukštę ir Knossos rūmų archeologinę vietovę kaina vienam asmeniui – nuo 47 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos.
 • Į kainą neįskaičiuota: įėjimo bilietai į Knoso rūmus (15 Eur vienam asmeniu), į Dzeuso urvą (6 Eur vienam asmeniui), vaikams taikomos nuolaidos.
 • Vaikams nuo 3 iki 11 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse. Jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, pildydami užklausą apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje.
 • Per ekskursiją avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės.
 • Į ekskursiją fotokamerą, geriamo vandens, užkandžių. Jeigu jų neturėsite, ekskursijos metu bus skirtas laikas papietauti vienoje iš Lasičio plynaukštės tavernų.
 • Ekskursiją į Lasičio plynaukštę, Dzeuso urvą ir Knoso rūmų archeologinę vietovę mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite.
 • Savo partnerių autobusinę ekskursiją į Lasičio plynaukštę, Dzeuso urvą ir Knoso rūmus galime pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono: Malija, Hersonisas, Guves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysime gavę Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Lasičio plynaukštę, Dzeuso urvą ir Knoso rūmus vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą.
 • Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu

nuo 45 /asm.

Mėgaudamiesi vaizdais pakilsite į Lasiti plynaukštę, užsuksite į Dzeuso urvą Dikti kalnuose, apsilankysite Knoso rūmuose.

  Užklausa ekskursijai į Lasiti plynaukštę, aplankant Dzeuso urvą ir Knoso rūmus

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.