Rožinis Elafonisi paplūdimys ir Elafonisio sala

Elafonisi paplūdimys ir Elafonisio sala. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Elafonisi – skaidraus vandens ir rožinio smėlio rojus. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Elafonissi – rožinio smėlio rojus! Seklus didelis smėlio paplūdimys, kurio skaidriuose turkio spalvos vandenyse gausu smulkių rausvų kriauklelių. Plati Elafonisi paplūdimio smėlio juosta pereina į atskirą salą – iki jos brendant per vandenį galima nueiti pėsčiomis.

Siūlau Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Elafonisio paplūdimį autobusu. Siaura smėlio juosta galima pasivaikščioti iki Elafonisio salos.

Norite rezervuoti ekskursiją? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Kelionių organizatorius siūlo pilnos dienos ekskursiją į Elafonisi (Elafonissi / Elafonisas) paplūdimį. Anksti ryte iš savo viešbučio autobusu iškeliaujate link Kretos pietvakarinio kyšulio – vieno gražiausių Europos ir viso pasaulio paplūdimių Elafonisi ir šalia jos esančios nedidelės salelės prie pat Kretos kranto. Kelionėje autobusu gidas suteikia visą informaciją tiek apie salą, tiek apie ekskursijos eigą.

Kadangi kelionė netrumpa pakeliui būna vienas arba du sustojimai prie kavinių, kur galite įsigyti kaos ar užkandžių. Atvykus į Elafonisi skiriamas laisvas laikas maudynėms ir pasivaikščiojimams po balto smėlio paplūdimius, kurie driekiasi tiek į rytus, tiek į vakarus.

Po pasibuvimo Elafonisi paplūdimyje autobusu grįžtate iki savo viešbučio vėlgi su vienu ar dviem sustojimais.

 • Ekskursijos į Elafonisi kaina vienam asmeniui – nuo 40 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos.
 • Į kainą neįskaičiuota: gultai ir skėčiai paplūdimyje.
 • Vaikams nuo 3 iki 11 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse. Jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, pildydami užklausą apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje.
 • Per ekskursiją avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės.
 • Į ekskursiją pasiimkite maudymosi reikmenis, fotokamerą.
 • Būtinai turėkite geriamo vandens. Jo ir užkandžių galėsite įsigyti tiek Elafonisi paplūdimio kioskuose ar užeigose (jose galėsite ir pavalgyti), tiek kavinėse, kuriose sustosite pakeliui.
 • Ekskursiją į Elafonisi paplūdimį mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite.
 • Savo partnerių autobusinę ekskursiją į Elafonisi paplūdimį galime pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono, Retimno ir Chanios miestų, o taip pat šiuose miestuose. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Elafonissi vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą.
 • Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu

nuo 40 /asm.

Seklus didelis smėlio paplūdimys. Elafonissi – rožinio smėlio rojus!

  Užklausa ekskursijai į Elafonisį

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.