Ekskursija į Spinalongą Mirabelo įlankoje

Ekskursija į Spinalongos salą. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Aplankykite istorinę venecijiečių tvirtovę ir buvusią raupsuotojų koloniją – Spinalongos salą šalia Kretos krantų, ir pasimaudykite skaidriuose Mirabelo įlankos vandenyse. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Ekskursija į Spinalongą – istorinę venecijiečių tvirtovę ir buvusią raupsuotųjų koloniją – salą šalia Kretos krantų. Nuplaukite iki jos ir pasimaudykite skaidriuose Mirabelo įlankos vandenyse.

Siūlome Kretos kelionių organizatoriaus ekskursijas į vieną iš istoriškai įdomiausių Kretos vietų – Spinalongos salą. Joje 1903-1957 metais buvo įkurta raupsuotųjų kolonija (leprozoriumas), kurią savo romane „Sala“ puikiai aprašė britų rašytoja Victoria Hislop. Apie romaną ir daugiaserijinį filmą rašome čia >>

Bet Spinalongos istorija kur kas gilesnė. Vos prieš 500 metų ji nebuvo sala, sausuma ji jungėsi su Kolokithos pusiasaliu. Paversti ją sala nuspręsta ieškant vietos Eloundos uostą nuo piratų puldinėjimo saugosiančio forto statybai. Būtent ant šio venecijietiško forto likučių XX amžiaus pradžioje ir buvo įkurtas leprozoriumas.

Ekskursija į Spinalongą – viena populiariausių atostogaujant šiaurinės Kretos kurortuose prie Herakliono ir Agios Nikoalos.

Norite rezervuoti ekskursiją į Spinalongą? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

EKSKURSIJOS PROGRAMA

Kelionių organizatorius siūlo pilnos dienos ekskursiją į Spinalongą autobusu: keliaujate iki uosto, iš kurio plaukiate laivu grožėdamiesi nuostabiomis Eloundos įlankos spalvomis. Atplaukę po salą pasivaikščiojate su profesionaliu gidu, kuris papasakoja Spinalongos istoriją, parodo įdomiausius salos objektus. Tada plaukiate iki tyro vandens paplūdimio pasimaudyti ir pavalgyti ant žarijų kepto maisto (BBQ). Galiausiai atplaukiate į Agios Nikolaos kurortą, kuriame turite laisvo laiko pasivaikščioti, išgerti kavos, apsipirkti.

 • Ekskursijos į Spinalongą kaina vienam asmeniui – nuo 48 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio, kurorto ar vietos, iš kurios keliausite į ekskursiją.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, laivo bilietai, maistas BBQ iškyloje paplūdimyje.
 • Į kainą neįskaičiuota: įėjimo bilietas į Spinalongos salos kompleksą – 8 Eur.
 • Vaikams nuo 3 iki 11  metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse. Jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, pildydami užklausą apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje.
 • Per ekskursiją avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės.
 • Į ekskursiją pasiimkite maudymosi reikmenis, fotokamerą.
 • Ekskursiją į Spinalongos salą mūsų partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite.
 • Ekskursijos į Spinalongą vykdomos iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių Herakliono ir Lasičio regionuose: nuo Agios Pelagios ir Fodele kurortų vakaruose iki Sisi kurorto rytuose – Malija, Hersonisas, Gouves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio. Ekskursijos vykdomos ne kasdien – kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysime gavę Jūsų užklausą.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Spinalongą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu, laivu

nuo 48 /asm.

Ekskursija į vieną iš istoriškai įdomiausių Kretos vietų – Spinalongos salą.

  Užklausa ekskursijai į Spinalongą

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.