Santorinis: vienos dienos ekskursija iš Kretos

Santorinis vienos dienos ekskursija iš Kretos. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Magiškas Santorinis – vienos dienos ekskursija iš Kretos. Susipažinkite su Santorinu ir jo gražiausiais miesteliais: pakeliaukite po salą su organizuota ekskursija.

Siūlome kartu su Kretos kelionių organizatoriais vykdomas ekskursijas į vieną gražiausių Graikijos salų – Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje. Šiame puslapyje pristatomas ekskursijas grupėms organizuoja „Mano Kreta“ kartu su savo partneriais.

SVARBU: kelionės metu privaloma turėti vieną iš Covid-19 dokumentų: skiepų sertifikatą arba PGR testo neigaimą rezultatą, arba greitojo testo neigiamą rezultatą. Detaliau apie visus kelionės dokumentus skaitykite žemiau.

Santorinis: vienos dienos ekskursija lietuvių ar kita pasirinkta kalba

Lietuvių kalba vienos dienos ekskursijas iš Kretos į Santorinį 2021 metais vykdys „Mano Kreta“ kelionių vadovas Audrius. Kitomis kalbomis kasdien – anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, lenkų – ekskursijas vykdys mūsų kolegos profesionalūs gidai. Pildydami užklausą būtinai nurodykite, kokia kalba norėsite ekskursijos.

Vienos dienos ekskursijos iš Kretos į Santorinį kaina vienam asmeniui – nuo 146 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono arba Retimno uostą, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos. Detaliau apie nuolaidas ir tai, kas įskaičiuota į kainą, skaitykite žemiau.

DĖMESIO! Šiuo metu priimami užsakymai tik 2021 metų rugpjūčio ir rugsėjo ekskursijoms:

 • rugsėjo 30 d., spalio 7 ir 14 d. lietuvių kalba su Audriumi (vėliau tokios ekskursijos planuojamos irgi kiekvieną ketvirtadienį).
 • kasdien anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, lenkų kalbomis.

Jei domina ekskursijos į Santorinį spalio antroje pusėje, sekite pranešimus „Mano Kreta“ feisbuko puslapyje facebook.com/manoKreta – ten skelbsime, kada tokias ekskursijas galima rezervuoti.

2021 metais ekskursijas į Santorinį planuojama vykdyti tik su greitaeigiais katamaranais: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas. Iš Herakliono arba Retimno uosto Kretoje į Santorinį išvykstama 8:00 val. sugrįžtama apie 18:00 val. Iš viso Santorinyje praleidžiamos apie šešios valandos. Aplankoma Oia, Fira, pagal galimybę ir likusį laiką – kitos salos vietos (pasirinkimai pateikiami ekskursijos metu). Jei domina dviejų dienų ekskursija iš Kretos į Santorinį, spauskite čia >>

Norite rezervuoti vienos dienos ekskursiją į Santorinį? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

KELIONĖS DOKUMENTAI IR GALIMYBĖS

Keliaujant ekskursijoje iš Kretos į Santorinį būtina pateikti vieną iš Covid-19 dokumentų:

 • arba skiepų pažymėjimą: nuo antrojo skiepo turi būti praėję 14 dienų,
 • arba PGR testo neigiamą rezultatą: jis turi būti padarytas likus ne daugiau kaip 72 valandoms iki išvykimo,
 • arba greitojo testo neigiamą rezultatą: jis turi būti padarytas likus ne daugiau kaip 48 valandoms iki išvykimo.
 • 12–17 metų paaugliams užtenka savitestacijos rezultato, deklaruojant jį popierine forma, kurią rasite čia >>
 • vaikams iki 12 metų, t.y. iki 11,99 metų jokių Covid-19 dokumentų kelionėms laivais nereikia.

Kartu su vienu iš išvardintų Covid-19 dokumentų per ekskursiją nereikia pateikti jokios sveikatos anketos.

Vienos dienos ekskursija į Santorinį vykdoma iš Herakliono ir Retimno uostų, keliautojus pasiimant iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanijos kurortų vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar ekskursijos metu vykdomas pervežimas iš Jūsų viešbučio. Ekskursiją galime pasiūlyti ir tuo atveju, jei patys atvyksite į Herakliono ar Retimno uostą.

 • Ryte atvykstate į Herakliono arba Retimno uostą, gaunate informaciją apie kelionės eigą, kelionės čekį pakeičiate į greitaeigio katamarano bilietus (juos turite saugoti iki sugrįžimo į Kretą).
 • Išplaukiate iš uosto, greitaeigis katamaranas iš Kretos iki Santorinio salos plaukia apie 2 valandas (kelionės laikas priklauso nuo jūros bangavimo).
 • Santorinio uoste sėdate į autobusą ir keliaujate į Oios miestelį, kuriame praleidžiate apie pusantros valandos, o tada – į salos sostinę Firą, kurioje praleidžiate apie 2,5 valandos.* Iš viso Santorinyje praleidžiate apie šešias valandas.
 • Iš Firos keliaujate į Santorinio uostą, iš kurio plaukiate atgalios į Kretą, į Herakliono arba Retimno uostą, iš uosto važiuojate į savo viešbutį.

*Savo keliautojams suteikiame rekomendacijas, kur skaniai ir/arba įdomiai pavalgyti pietus Firoje. Galimi pasiūlymai viešnagę Firoje sutrumpinti išvykstant į juodąjį Perisos paplūdimį. Nerekomenduojame vykti į paplūdimį, nes jis niekuo neypatingas, sugaištama daug laiko pervažiavimams – geriau pasimėgauti Santorinio vaizdais.

Vienos dienos ekskursijos iš Kretos į Santorinį kaina vienam asmeniui – nuo 146 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono uostą, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos.

 • Taikomos nuolaidos: vaikams iki 4 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse ir katamarane. Vaikams nuo 4 iki 10 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Į kainą įskaičiuota: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, greitaeigio katamarano bilietai, ekskursija autobusu po Santorinį, aplankant Oios ir Firos miestelius, kelionių vadovo paslaugos.
 • Į kainą neįskaičiuota: papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.
 • Ekskursijai užsakyti reikalingas pilnas apmokėjimas.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 16 valandų iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Sparrow Travel“, „Candia Mar S.A.“, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą.
 • Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu ir katamaranu

nuo 146 /asm.

Susipažinkite su Santorinu vieną dieną pakeliaudami po salą su organizuota autobusine ekskursija greitaeigiu katamaranu ir autobusu.

  Užklausa ekskursijai iš Kretos į Santorinį vienai dienai

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*


  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.