Santorinis: vienos dienos ekskursija iš Kretos

Santorinis vienos dienos ekskursija iš Kretos. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Magiškas Santorinis – vienos dienos ekskursija iš Kretos. Susipažinkite su Santorinu ir jo gražiausiais miesteliais: pakeliaukite po salą su organizuota ekskursija.

Siūlome kartu su Kretos kelionių organizatoriais vykdomas ekskursijas į vieną gražiausių Graikijos salų – Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje. Dėmesio: šiame puslapyje pristatomas ekskursijas grupėms organizuoja „Mano Kreta“ kartu su savo partneriais.

Santorinis: vienos dienos ekskursija lietuvių ar kita pasirinkta kalba

Lietuvių kalba vienos dienos ekskursijas iš Kretos į Santorinį 2021 metais vykdys „Mano Kreta“ kelionių vadovas Audrius. Kitomis kalbomis – anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, lenkų – ekskursijas vykdys mūsų kolegos profesionalūs gidai. Pildydami užklausą būtinai nurodykite, kokia kalba norėsite ekskursijos.

2021 metais ekskursijas į Santorinį planuojama vykdyti tik su greitaeigiais katamaranais: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas. Iš Kretos į Santorinį išvykstama apie 8:30 val. sugrįžtama apie 18:30 val. Iš viso Santorinyje praleidžiamos apie šešios valandos, aplankoma Oia, Fira, pagal galimybę ir likusį laiką – kitos salos vietos (pasirinkimai pateikiami ekskursijos metu). Jeigu Jus domintų dviejų ar kelių dienų ekskursija į Santorinį spauskite čia >>

Vienos dienos ekskursija į Santorinį vykdoma iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanios kurortų vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

Norite rezervuoti vienos dienos ekskursiją į Santorinį? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

PRIVALUMAI

Kelionės organizatoriai pasirūpins Jūsų pervežimu iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, perduos laivo bilietus ir per ekskursiją Santorinyje nuveš į lankomiausias salos vietas: per ekskursiją aplankysite Oios miestelį ir salos sostinę Firą, jei užteks laiko – ir juodąjį Santorinio paplūdimį.

 • Ekskursija į Santorinį vykdoma iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanios kurortų vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.
 • 2020 metais ekskursijos į Santorinį vykdomos tik su greitaeigiais katamaranais: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas. Iš Kretos į Santorinį išvykstama apie 8:40 val. sugrįžtama apie 19:30 val. Iš viso Santorinyje praleidžiamos apie šešios valandos, aplankoma Oia, Fira, pagal galimybę ir likusį laiką – kitos salos vietos (pasirinkimai pateikiami ekskursijos metu).
 • Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Candia Mar S.A.“, CT.RS ir „Sparrow Travel“ kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Magiškas Santorinis – ši ekskursija puiki galimybė pamatyti magišką Kikladžių salą trumpos, vienos dienos, išvykos metu.

Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono arba Retimno uostą, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos. Vaikams iki 4 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse. Vaikams nuo 4 iki 9 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.

Pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, greitaeigio katamarano bilietai, ekskursija autobusu po Santorinį, aplankant Oios ir Firos miestelius, jei spėjama – ir juodajį salos paplūdimį.

Papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Autobusu ir katamaranu

nuo 100 /asm.

Susipažinkite su Santorinu vieną dieną pakeliaudami po salą su organizuota autobusine ekskursija greitaeigiu katamaranu ir autobusu.

  Užklausa ekskursijai iš Kretos į Santorinį vienai dienai

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*


  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.