Santorinis: vienos dienos ekskursija iš Kretos

Santorinis vienos dienos ekskursija iš Kretos. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Magiškas Santorinis – vienos dienos ekskursija iš Kretos. Susipažinkite su Santorinu ir jo gražiausiais miesteliais: pakeliaukite po salą su organizuota ekskursija.

Siūlome kartu su Kretos kelionių organizatoriais vykdomas ekskursijas į vieną gražiausių Graikijos salų – Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje. Šiame puslapyje pristatomas ekskursijas grupėms 2024 metais organizuoja „Mano Kreta“ kartu su savo partneriais.

SANTORINIS: vienos dienos ekskursija lietuvių ar kita pasirinkta kalba

Lietuvių kalba vienos dienos ekskursijas iš Kretos į Santorinį 2024 metais vykdo „Mano Kreta“ kelionių vadovas Audrius – tai išskirtinės ekskursijos mažoms iki 19 asmenų grupėms. Kitomis kalbomis kasdien – anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų – ekskursijas vykdo mūsų kolegos profesionalūs gidai, jose – iki 60 asmenų. Pildydami užklausą būtinai nurodykite, kokia kalba norėsite ekskursijos.

Vienos dienos ekskursijos iš Kretos į Santorinį kaina (ir skirtumai):

 • nuo 152 Eur vienam asmeniui – anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų kalbomis standartinėje ekskursijoje, kai keliaujama didelėje iki 60 asmenų grupėje aplankant tik du gražiausius salos miestelius Firą ir Oią. Lydintieji gidai suteikia informaciją apie Santorinį tik tuomet, kai po salą su visa grupe keliaujate autobuse. Vaikštant po miestelius gidai grupių nelydi. Tokias standartines ekskursijas vykdo mūsų partneriai kasdien.
 • nuo 176 Eur vienam asmeniui – lietuvių kalba Audriaus išskirtinėje ekskursijoje mažai grupei, kai keliaujama ne didesnėje kaip 19 asmenų grupėje specialiu maršrutu aplankant keturis, o jei spėjama – penkis salos miestelius. Audrius lydi visą grupę ne tik važiuojant autobusu po Santorinį, bet ir salos miesteliuose apie juos pasakodamas. Tokią ekskursiją su partneriais „Mano Kreta“ planuoja vykdyti 2024 metais kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį. Pagal poreikį ekskursijos gali būti organizuojamos bei skelbiamos ir kitomis savaitės dienomis (žiūrėkite žemiau pateikiamas datas).

Galutinė ekskursijos kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono arba Retimno uostą. Detaliau apie nuolaidas vaikams ir tai, kas įskaičiuota į kainą, skaitykite žemiau.

Šiuo metu REZERVACIJOS PRIIMAMOS

lietuvių kalba – Audriaus ekskursijoms į Santorinį birželio 3, 6, 10 ir 13 d. SVARBU: gegužės 23, 27 ir 30 d. ekskursijose vietų nėra.
anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų kalbomis – partnerių ekskursijoms kasdien iki birželio 15 d. imtinai.
jei norėtumėt į Santorinį su ekskursija keliauti vėliau birželį, liepą, rugpjūtį, rugsėjį ar spalį, rekomenduojame užpildyti užklausą iš anksto dėl preliminarios vietų rezervacijos.

2024 metais ekskursijos į Santorinį vykdomos tik su greitaeigiais keltais ir katamaranais: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas. Iš Herakliono arba Retimno uosto Kretoje į Santorinį išvykstama 08:00 val. aba 08:45 val. ir sugrįžtama atitinkamai apie 18:00 val. arba 18:45 val. Iš viso Santorinyje praleidžiamos apie šešios valandos. Pilnus ekskursijų aprašymus rasite žemiau. Jei domina dviejų dienų ekskursija iš Kretos į Santorinį, spauskite čia >>

Norite rezervuoti vienos dienos ekskursiją į Santorinį? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

KELIONĖS DOKUMENTAI, REIKALAVIMAI IR GALIMYBĖS

Keliaudami į ekskursiją turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Visose transporto priemonėse – tiek greitaeigiame kelte arba katamarane, tiek autobusuose – rekomenduojama dėvėti apsaugines veido kaukes.

Vienos dienos ekskursija į Santorinį vykdoma iš Herakliono ir Retimno uostų, keliautojus pasiimant iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanijos kurortų vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar ekskursijos metu vykdomas pervežimas iš Jūsų viešbučio. Ekskursiją galime pasiūlyti ir tuo atveju, jei patys atvyksite į Herakliono ar Retimno uostą.

 • Ryte atvykstate į Herakliono arba Retimno uostą, gaunate informaciją apie kelionės eigą, kelionės čekį pakeičiate į greitaeigio kelto arba katamarano bilietus (juos turite saugoti iki sugrįžimo į Kretą).
 • Išplaukiate iš uosto, greitaeigis keltas arba katamaranas iš Kretos iki Santorinio salos plaukia apie 2 valandas (kelionės laikas priklauso nuo jūros bangavimo).
 • Santorinio uoste sėdate į autobusą ir keliaujate į po salą
  • 1 variantas: jei pasirenkate standartinę ekskursiją, aplankote salos sostinę Firą, kurioje praleidžiate apie 2,5 valandos, o tada – Oios miestelį, kuriame praleidžiate apie pusantros valandos. Per standartinę ekskursiją kelionės vadovas pasakoja apie Santorinį tik važiuojant autobusu, miesteliuose jis grupės nelydi*.
  • 2 variantas: jei pasirenkate Audriaus ekskursiją, iš viso aplankote keturis salos miestelius, tarp jų Firą bei Oią – be jokio bėgimo. Audrius pasakoja apie Santorinį tiek autobuse, tiek miesteliuose – jis lydi grupę vesdamas miestelių gatvelėmis ir pasakodamas apie salą. Skiriama laisvo laiko pietums ar pasivaikščiojimams.
 • Iš viso Santorinyje praleidžiate apie šešias valandas.
 • Iš Firos keliaujate į Santorinio uostą, iš kurio plaukiate atgalios į Kretą, į Herakliono arba Retimno uostą, iš uosto važiuojate į savo viešbutį.

Savo keliautojams suteikiame rekomendacijas, kur skaniai ir/arba įdomiai pavalgyti pietus Firoje. *Per standartinę ekskursiją galimi pasiūlymai viešnagę Firoje sutrumpinti išvykstant į juodąjį Perisos paplūdimį. Nerekomenduojame vykti į paplūdimį, nes jis niekuo neypatingas, sugaištama daug laiko pervažiavimams – geriau pasimėgauti Santorinio vaizdais.

Vienos dienos ekskursijos iš Kretos į Santorinį kaina vienam asmeniui:

• nuo 152 Eur – anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų kalbomis standartinėje ekskursijoje, kai keliaujama didelėje iki 60 asmenų grupėje aplankant du salos miestelius – Firą ir Oią.

• nuo 176 Eur – lietuvių kalba Audriaus ekskursijoje, kai keliaujama ne didesnėje kaip 19 asmenų grupėje aplankant ne mažiau kaip keturis salos miestelius, tarp jų Firą ir Oią.

Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono ar Retimno uostą, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos.

 • Taikomos nuolaidos: vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse ir katamarane. Vaikams nuo 3 iki 10 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Į kainas įskaičiuota: greitaeigio katamarano bilietai, ekskursija autobusu po Santorinį, aplankant Oios ir Firos miestelius, kelionių vadovo paslaugos.
 • Į kainas neįskaičiuota: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.
 • Svarbus pastebėjimas: ekskursija į Santorinį labiau skirta suaugusiems. Apie iššūkius keliaujant su vaikais detaliau skaitykite čia >>
 • Ekskursijai užsakyti reikalingas pilnas apmokėjimas.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 16 valandų iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Cretan Odyssey“ ir „Sea Jets“, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą.
 • Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu ir katamaranu

nuo 152 /asm.

Susipažinkite su Santorinu vieną dieną pakeliaudami po salą su organizuota autobusine ekskursija greitaeigiu keltu arba katamaranu ir autobusu.

  Užklausa ekskursijai iš Kretos į Santorinį vienai dienai

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.