Santorinis: ekskursija iš Kretos dviem dienoms

Santorinis ekskursija iš Kretos dviems dienoms. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Pasigrožėkite Santorinio saulėlydžiu ir ilgiau pabūkite saloje keliaudami į ją su viena nakvyne. Nepamirštamas Santorinis – keliaukite į salą dviem dienoms!

Siūlome Kretos kelionių organizatorių dviejų dienų ekskursijas į Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje (šiame puslapyje pristatomas ekskursijas grupėms organizuoja „Mano Kreta“ kartu su savo partneriais). Ekskursijai nėra būtini Covid-19 dokumentai.

Santorinis dviem dienoms – dar daugiau įspūdžių!

Ekskursijos modelis paprastas:

 • pirmą dieną Jūs keliaujate į Santorinį su ekskursija lietuvių ar kita pasirinkta kalba (anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų), apie ją detaliau skaitykite čia >>
 • po ekskursijos pasiliekate salos sostinėje Firoje,
 • pirmos dienos vakarą ir antrą dieną keliaujate po Santorinį savarankiškai arba pagal „Mano Kretos“ pateiktą planą ir apie 15:30 val. ateinate prie ekskursijos autobuso, kuris Jus perveža į Santorinio uostą, iš kurio sugrįžtate į Kretą

Lietuvių kalba pirmos dienos ekskursiją iš Kretos į Santorinį 2024 metais vykdo „Mano Kreta“ kelionių vadovas Audrius. Kitomis kalbomis kasdien – anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų – ekskursijas vykdo mūsų kolegos profesionalūs gidai. Pildydami užklausą būtinai nurodykite, kokia kalba norėsite ekskursijos.

Dviejų dienų ekskursijos iš Kretos į Santorinį kaina (ir skirtumai):

 • nuo 166 Eur vienam asmeniui – anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų kalbomis standartinėje ekskursijoje, kai pirmą dieną keliaujama didelėje iki 60 asmenų grupėje aplankant tik du gražiausius salos miestelius Firą ir Oią. Lydintieji gidai suteikia informaciją apie Santorinį tik tuomet, kai po salą su visa grupe keliaujate autobuse. Vaikštant po miestelius gidai grupių nelydi. Tokias standartines ekskursijas vykdo mūsų partneriai kasdien.
 • nuo 190 Eur vienam asmeniui – lietuvių kalba Audriaus išskirtinėje ekskursijoje mažai grupei, kai pirmą dieną keliaujama ne didesnėje kaip 19 asmenų grupėje specialiu maršrutu aplankant keturis, o jei spėjama – penkis salos miestelius. Audrius lydi visą grupę ne tik važiuojant autobusu po Santorinį, bet ir salos miesteliuose apie juos papasakodamas. Tokią ekskursiją su partneriais „Mano Kreta“ planuoja vykdyti 2024 metais kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį. Bet sezono pradžioje iki gegužės pabaigos dienos gali būti ir kitokios.

Galutinė ekskursijos kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono arba Retimno uostą. Detaliau apie nuolaidas vaikams ir tai, kas įskaičiuota į kainą, skaitykite žemiau.

Plaukimas iš Kretos į Santorinį greitaeigiu katamaranu užtrunka apie 2 valandas. Iš Kretos į Santorinį išvykstama 8:00 val. arba 08:45 val., pirmąją dieną aplankote du Santorinio miestelius – Oią ir Firą. Po ekskursijos liekate Firoje, kur apsistojate pasirinktame viešbutyje (galiu atsiųsti pasiūlymus arba galite pasirinkti patys). Vakare ir antrą dieną – laisvas laikas, kurį galime padėti susiplanuoti, pateikti patarimų. Antrą dieną iš Santorinio išplaukiama apie 16-17 val., atgal į Kretą laivas sugrįžta apie 18-19 val. Siūlome ekskursijas iš Kretos į Santorinį ir vienai dienai, apie jas plačiau skaitykite čia >>

Norite rezervuoti dviejų dienų ekskursiją į Santorinį? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

KELIONĖS DOKUMENTAI, REIKALAVIMAI IR GALIMYBĖS

Keliaudami į ekskursiją turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Visose transporto priemonėse – tiek greitaeigiame katamarane, tiek autobusuose – rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes.

Vienos dienos ekskursija į Santorinį vykdoma iš Herakliono ir Retimno uostų, keliautojus pasiimant iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanijos kurortų vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar ekskursijos metu vykdomas pervežimas iš Jūsų viešbučio. Ekskursiją galime pasiūlyti ir tuo atveju, jei patys atvyksite į Herakliono ar Retimno uostą.

 • Ryte atvykstate į Herakliono arba Retimno uostą, gaunate informaciją apie kelionės eigą, kelionės čekį pakeičiate į greitaeigio kelto arba katamarano bilietus (juos turite saugoti iki sugrįžimo į Kretą).
 • Išplaukiate iš uosto, greitaeigis keltas arba katamaranas iš Kretos iki Santorinio salos plaukia apie 2 valandas (kelionės laikas priklauso nuo jūros bangavimo).
 • Santorinio uoste sėdate į autobusą ir keliaujate į gražiausius salos miestelius miestelį (programa detaliai aprašyta vienos dienos ekskursijos aprašyme čia >>),  salos sostinėje Firoje liekate nakvynei.
 • Pirmos dienos vakarą ir antrą dieną keliaujate po Santorinį savarankiškai arba naudojantis „Mano Kretos“ pateiktu GoogleMaps nuorodų rinkiniu.
 • Antros dienos popietę (apie 15:30 val.) Firoje ateinate prie ekskursijos autobuso, kuris Jus perveža į Santorinio uostą.
 • Iš Santorinio uosto plaukiate atgalios į Herakliono arba Retimno uostą Kretoje, iš uosto važiuojate į savo viešbutį.

Dviejų dienos ekskursijos iš Kretos į Santorinį kaina vienam asmeniui:

• nuo 166 Eur – anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų kalbomis standartinėje ekskursijoje, kai keliaujama didelėje iki 60 asmenų grupėje aplankant du salos miestelius – Firą ir Oią.

• nuo 190 Eur – lietuvių kalba Audriaus ekskursijoje, kai keliaujama ne didesnėje kaip 19 asmenų grupėje aplankant ne mažiau kaip keturis salos miestelius, tarp jų Firą ir Oią.

Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono uostą, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos.

 • Taikomos nuolaidos: vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse ir katamarane. Vaikams nuo 3 iki 10 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.
 • Į kainą įskaičiuota: greitaeigio katamarano bilietai, ekskursija autobusu po Santorinį, aplankant Oios ir Firos miestelius, kelionių vadovo paslaugos, atgalinio bilieto datos keitimas.
 • Į kainą neįskaičiuota: nakvynė Firoje (ją pasirinkate patys per booking.com, airbnb.com ar kitas viešbučių rezervacines sistemas), pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai ir pan.
 • Papildomos paslaugos: nakvynę Firoje galime padėti išsirinkti už 30 Eur mokestį. Taip pat galime pasiūlyti GoogleMaps nuorodų rinkinį, ką nuveikti Santorinyje pirmos dienos vakarą ir antrą dieną. Tokio nuorodų rinkinio kaina – 60 Eur.
 • Ekskursijai užsakyti reikalingas pilnas apmokėjimas.
 • Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 36 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.
 • Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Cretan Odyssey“ ir „Sea Jets“, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą.
 • Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu ir katamaranu

nuo 166 /asm.

Nepamirštamas Santorinis – keliaukite į salą dviem dienoms stebėti magiško Santorinio saulėlydžio. Pabūkite saloje keliaudami į ją su viena nakvyne.

  Užklausa ekskursijai iš Kretos į Santorinį dviem dienoms

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*
  Nakvynė Santorinyje*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.