Santorinis: ekskursija iš Kretos dviem dienoms

Santorinis ekskursija iš Kretos dviems dienoms. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Pasigrožėkite Santorinio saulėlydžiu ir ilgiau pabūkite saloje keliaudami į ją su viena nakvyne. Nepamirštamas Santorinis – keliaukite į salą dviem dienoms!

Siūlau Kretos kelionių organizatorių dviejų dienų ekskursijas į Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje (dėmesio: šiame puslapyje pristatomas ekskursijas grupėms organizuoja „Mano Kreta“ kartu su savo partneriais).

Privalumai

Kelionės organizatoriai pasirūpins Jūsų pervežimu iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, perduos laivo bilietus ir per ekskursiją Santorinyje nuveš į lankomiausias salos vietas: per ekskursiją aplankysite Oios miestelį ir salos sostinę Firą, jei užteks laiko – ir juodąjį Santorinio paplūdimį.

Jei nuspręsite keliauti antradienį arba penktadienį, pirmą dieną pats pravesiu ekskursiją Santorinyje vesiu pats lietuvių kalba!

Galimybės

Santorinis dviem dienoms. Dviejų dienų ekskursija į Santorinį vykdoma iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanios vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

Plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas. Iš Kretos į Santorinį išvykstama apie 8:40 val., pirmąją dieną aplankote du Santorinio miestelius – Oią ir Firą. Po ekskursijos liekate Firoje, kur apsistojate pasirinktame viešbutyje (galiu atsiųsti pasiūlymus arba galite pasirinkti patys). Vakare ir antrą dieną – laisvas laikas, kurį galiu padėti susiplanuoti, pateikti patarimų. Antrą dieną iš Santorinio išplaukiama 16:55 val., atgal į Herakliono uostą laivas sugrįžta 19:00 val.

Keliaukite – Santorinis dviems dienoms

Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

dviejų dienos ekskursijos
iš Kretos į Santorinį
kaina vienam asmeniui
nuo 120 Eur

SĄLYGOS : galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono uostą, Jūsų pasirinkto viešbučio nakvynei Santorinyje, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos pirmos dienos ekskursijai. Vaikams iki 4 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse. Vaikams nuo 4 iki 9 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono uostą ir atgal, katamarano bilietai, vienos dienos ekskursija autobusu po Santorinį.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: nakvynė ir papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Candia Mar S.A.“, CT.RS ir „Sparrow Travel“ kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Autobusu ir katamaranu

nuo 180 /asm.

Nepamirštamas Santorinis – keliaukite į salą dviem dienoms stebėti magiško Santorinio saulėlydžio. Pabūkite saloje keliaudami į ją su viena nakvyne.

  Užklausa ekskursijai iš Kretos į Santorinį dviem dienoms

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Ekskursijos kalba*


  Nakvynė Santorinyje*  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.