Santorinis asmeniškai – vienos ar kelių dienų ekskursija po salą

Santorinis asmeniškai. Asmeninė vienos ar kelių dienų ekskursija į Santorinį. Kreta, Graikija | Mano Kreta

DĖMESIO – SVARBU!

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie ekskursijas į Santorinį, kurios buvo vykdomos 2023 metais. Jei Jus domina ekskursija į Santorinį 2024 metais, dėl jos prašome kreiptis NE ANKSČIAU kaip balandžio mėnesį. Taip pat rekomenduojame sekti pranešimus feisbuke – spauskite čia >>


Iš Kretos į Santorinį keliaukite su asmeniniu gidu: pažinkite salą iš arčiau! Kaip Kretoje, taip ir Santorinyje leiskitės į kelionę su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu gidu-vairuotoju, pasakojančiu apie Santorinį, jos gyventojų buitį, papročius, salos istoriją.

Jei keliausite iš Kretos, pasirūpinsime visais pervežimais ir greitaeigio katamarano bilietais. Jeigu jau būsite atvykę į Santorinį, tuomet pagal Jūsų pageidavimus sudėliosime ekskursijos maršrutą po visą salą. Variantai gali būti patys įvairiausi: tiek vienai, tiek dviem, tiek daugiau dienų. Nes tai…

Santorinis asmeniškai Jums!

Daugiau vaizdų, daugiau skonių, daugiau istorijų, daugiau nepelnytai ignoruojamų Santorinio vietų. Keliaukite su lietuviškai ir graikiškai kalbančiu kelionės vadovu – su Audriumi!

Ekskursijų maršrutai gali būti patys įvairiausi – atsakydami į Jūsų užklausą pasiūlysime optimaliausius, atsižvelgdami į jūsų pomėgius ir pageidavimus. Jei esate pasiryžę į Santorinį keliauti kelioms dienoms, o pakeliauti saloje su asmeniniu gidu norite tik vieną dieną, galime sudaryti ir visą Jūsų atostogų planą Santorinyje!

Norite rezervuoti asmeninę ekskursiją Santorinyje? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Automobiliu po Santorinį

nuo 220 /asm.

Kaip Kretoje, taip ir Santorinyje leiskitės į kelionę su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu vadovu, pasakojančiu apie Santorinį, jos gyventojų buitį, papročius, salos istoriją.

  Užklausa asmeninei ekskursijai į Santorinį su Audriumi

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.