Santorinis asmeniškai – vienos ar kelių dienų ekskursija po salą

Santorinis asmeniškai. Asmeninė vienos ar kelių dienų ekskursija į Santorinį. Kreta, Graikija | Mano Kreta

DĖMESIO! Asmeninės ekskursijos iš Kretos į Santorinį 2021 metais – nuo birželio 21 d.

Šiame puslapyje skelbiama 2020 metų informacija. Atnaujintą pasiūlymą kelionei į Santorinį skelbsime, kai iš Graikijos laivybos kompanijų gausime visą informaciją apie 2021 metų kelionių sąlygas.


Iš Kretos į Santorinį keliaukite su manimi kaip asmeniniu gidu: pažinkite salą iš arčiau. Santorinis asmeniškai – daugiau vaizdų, skonių, istorijų: keliaukite su lietuviškai ir graikiškai kalbančiu kelionės vadovu.

Kaip Kretoje, taip ir Santorinyje leiskitės į kelionę su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu gidu-vairuotoju, pasakojančiu apie Santorinį, jos gyventojų buitį, papročius, salos istoriją. Kelionę su Jumis pradėsiu iš Kretos, tad daug informacijos apie Santorinį gausite plaukiant laive, o atvykus į salą galėsite mėgautis vaizdais ir skoniais, žinodami apie juos gerokai daugiau.

Privalumai

Asmeninės MANO KRETA ekskursijos skiriasi nuo kelionių agentūrose siūlomų pirmiausia tuo, kad yra individualios – jūs keliaujate ne 50 žmonių grupėje autobusu, o dviese, keturiese ar maksimaliai aštuoniese lengvuoju automobiliu. Jūs tarsi turite asmeninį vairuotoją, kuris tuo pačiu pasakoja apie salą – galite sustoti kur panorėję, užtrukti vienur ar kitur tiek laiko, kiek norime. Maršrutai gali būti patys įvairiausi – atsakydamas į Jūsų užklausą pasiūlysiu optimaliausius, atsižvelgdamas į jūsų pomėgius ir pageidavimus. Jei esate pasiryžę į Santorinį keliauti kelioms dienoms, o pakeliauti saloje su asmeniniu gidu norite tik vieną dieną, galiu sudaryti ir visą Jūsų atostogų planą Santorinyje! Daugiau informacijos apie atostogų plano sudarymą rasite čia >>

Galimybės

Pildydami užklausą laukelyje „Kas Jus domina“ parašykite, kas Jus labiausiai domina Santorinyje: istorija, archeologija, kvapą gniaužiantys vaizdai, paplūdimiai, tradiciniai kaimai, papročiai, maisto kultūra ar pan.? Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildomomis žiniomis keliaudami Santorinyje? Galbūt norėtumėt pėsčiųjų žygio Santorinyje? Jį galiu įtraukti net tuo atveju, jei į salą keliausime vos vienai dienai. Santorinis asmeniškai – puiki proga praturtinti žinias, pajausti salos išskirtinumą ir neskubant mėgautis magiškais vaizdais bei nuostabiais skoniais. Ekskursiją Jums pasiūlysiu atsižvelgdamas į surašytus pomėgius ir lūkesčius. Taip pat pažymėkite, ar Jums reikės pervežimų į/iš uostą Kretoje, o taip pat nurodykite, kokiu laivu iš Kretos norėtumėt pasiekti Santorinį: greituoju keltu ar greitaeigiu katamaranu.

Rezervuokite asmeninę ekskursiją Santorinyje

Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

vienos dienos
asmeninės ekskursijos
į Santorinį iš Kretos kaina
vienam asmeniui
nuo 185 Eur

SĄLYGOS: galutinė kaina priklauso nuo ekskursijos dienų skaičiaus (galiu Jūsų asmeniniu gidu Santorinyje būti kelias dienas) ir paslaugų paketo, kurį pasirinkate: pervežimų iš/į viešbutį Kretoje, kelto arba katamarano bilietų, maršrutų Santorinyje.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: automobilio nuoma Santorinyje, kuras, bilietai į lankytinus objektus, užkandžiai, vanduo, pietūs tradicinėje Santorinio tavernoje.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: pervežimai į/iš uosto Kretoje, nakvynės tuo atveju, jei kelionė trunka kelias dienas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

vienos dienos
asmeninės ekskursijos
į Santorinį iš Kretos kaina
vienam asmeniui
nuo 299 Eur

SĄLYGOS: galutinė kaina priklauso nuo ekskursijos dienų skaičiaus (galiu Jūsų asmeniniu gidu Santorinyje būti kelias dienas) ir paslaugų paketo, kurį pasirinkate: pervežimų iš/į viešbutį Kretoje, kelto arba katamarano bilietų, maršrutų Santorinyje.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: greitojo kelto bilietai (už papildomą mokestį juos galima keisti į greitaeigio katamarano bilietus), automobilio nuoma Santorinyje, kuras, bilietai į lankytinus objektus, užkandžiai, vanduo, pietūs tradicinėje Santorinio tavernoje.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: pervežimai į/iš uosto Kretoje, nakvynės tuo atveju, jei kelionė trunka kelias dienas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Automobiliu po Santorinį

nuo 185 /asm.

Kaip Kretoje, taip ir Santorinyje leiskitės į kelionę su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu vadovu, pasakojančiu apie Santorinį, jos gyventojų buitį, papročius, salos istoriją.

  Užklausa asmeninei ekskursijai į Santorinį su Audriumi

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.