Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru

Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru. Pasiruošę kilimui. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru. Pasiruošę kilimui. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Kai paplūdimyje kepina saulė ir pučia lengvas brizas, sunku patikėti, kad vos už kelių valandų kelio – stingdantis šaltis ir stiprus vėjas. Būtent tokią klimato kaitą Kretoje patyrė Audrė ir Gintaras, užlipę ant Baltųjų kalnų stogo – Pachnes viršūnės (2453 m). Ten – dar vis pavasaris su sniego lopais šiauriniuose šlaituose ir žydinčiomis gėlėmis. Kylame į viršūnę – su Audre ir Gintaru.

Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru. Kylame. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kylame. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru. Audrė ant viršukalnės. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Audrė ant viršukalnės. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Į Pachnes viršūnę – su Audre ir Gintaru. Trijule kalnuose. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Trijule kalnuose. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Esate pasiruošę šturmuoti Kretos kalnus kartu su MANO KRETA? Tuomet susisiekite – atsiųskite užklausą, spauskite čia >>


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale rasite daugiau straipsnių bei nuorodų apie unikalius gamtos kampelius, augalus, gyvūnus Kretoje ir Graikijoje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie gamtą Kretoje ar Graikijoje, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.