Krepšinis. Netikėti susitikimai Atėnuose, LR ambasados renginyje

Krepšinis. Susitikimas su Jonu Kazlausku, Atėnuose, LR ambasados renginyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Krepšinis. Susitikimas su Jonu Kazlausku, Atėnuose, LR ambasados renginyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Krepšinis. Pokalbiai ir netikėti susitikimai Atėnuose, LR ambasados renginyje

– Gerbiamas Jonai, žinau, kad fotomodelio darbas nėra lengvas, bet ir mes labai norėtume su Jumis nusifotografuoti – juk atvykome iš Kretos! – sakiau Atėnuose spausdamas ranką visiems lietuviams puikiai žinomam krepšinio treneriui Jonui Kazlauskui.

– Iš Kretos? – kiek nustebo treneris. – Jau seniai noriu atvykti į tą salą, bet niekaip neištaikau progos.

– Labai linkiu, kad noras išsipildytų, – pasakiau. – Lauksim atvykstant!

Su Jonu Kazlausku susitikome Atėnuose per Lietuvos ambasados Graikijoje surengtą diplomatinį priėmimą, skirtą paminėti net tris svarbias Lietuvai progas: Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimą, 15-ąsias Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ir NATO metines bei Baltijos kelio 30-metį.

Priėmimas buvo išradingas – su filmu apie krepšinį ir apie Lietuvą. LR ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas man sakė, kad filmo idėją jis parsivežė iš rudenį Kretoje vykusio Graikijos ir Kipro lietuvių sąskrydžio, per kurį MANO KRETOS iniciatyva Herakliono publikai buvo parodyti keturi lietuviški filmai (plačiau apie sąskrydį pasakojau čia: https://goo.gl/pL1GKP).

Krepšinis ir svarbiausias šventės akcentas

Taip svarbiausiu šventės Atėnuose akcentu tapo Mariaus Markevičiaus dokumentinis filmas „Kita svajonių komanda“. Todėl LR ambasados Graikijoje komanda pasistengė, kad į šventę atvyktų ir žinomi Lietuvos krepšinio žmonės: kartu su Jonu Kazlausku priėmime dalyvavo Atėnų AEK komandoje žaidžiantis Jonas Mačiulis, LKL prezidentas Remigijus Milašius, „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas.

Diplomatinis priėmimas vyko prieš dvi savaites, prieš pergalingas „Žalgirio“ rugtynes su „Olympiaku“. Bet tik sugrįžus į Kretą iš kelionių po žemyninę Graikiją (apie jas pasakojau čia: https://bit.ly/2WCRt7Q) atsirado daugiau laiko peržiūrėti visas šauniosios Atėnų lietuvės Linos Petrauskienės padarytas nuotraukas. Tarp jų radau ir šią, kurioje su žmona Jurgita įsiamžinome šalia Jono Kazlausko. Jis mielai fotografavosi su visais norinčiais – vienu metu net eilutė buvo susidarius. Juk krepšinis – nacionalinsi mūsų lietuvių sportas!

Dabar laukiame gerbiamo trenerio Kretoje! Juolab jam kelionė neturėtų prailgti: Jonas Kazlauskas pastaruoju metu gyvena šalia Atėnų. Jei viešėdami Graikijos sostinėje kur nors jį sutiksite, nenustebkite – jums nesivaidena 🙂 🇱🇹 🏀

Daugiau nuotraukų iš LR ambasados Graikijoje diplomatinio priėmimo rasite čia: https://bit.ly/2WYM8b5


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretos praeitį ir dabartį, istorines ir patyrimines keliones po salą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.