Salos sostinė Heraklionas ir Liūtų fontanas

Heraklionas Kretos salos sostinė, Graikija | Mano Kreta
Heraklionas – Liūtų fontanas. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Salos sostinė Heraklionas ir žymusis Liūtų fontanas. „Heraklionui reikia trijų dienų: pirmą tu jo neapkęsi, antrą – bandysi suprasti, trečią – įsimylėsi“, – taip Kretos sostinę Heraklioną man apibūdino vienas bičiulis, taip jį pristatinėdavau MANO KRETOS keliautojams su šypsena sakydamas, kad man jau kelis metus niekaip nesibaigia antra diena – negaliu suprasti chaotiškojo Herakliono, nors tu ką!

Kretos sostinės šarmo išties nesuprasi nei per vieną, nei per dvi dienas. Ir vienu sakiniu nenusakysi, kame slypi šio miesto magija. Todėl nuo šiol heraklioniškomis įžvalgomis dalinsiuos naujame Heraklionui skirtame MANO KRETOS feisbuko nuotraukų albume – spausti čia >>

Heraklionas ir dožo Frančesko Morosinio pavedimu suprojektuotas Liūtų fontanas – miesto pažiba ir labiausiai lankomas objektas.

O nuo ko gi daugiau pradėti tokį albumą, jei ne nuo Liūtų fontano – vieno žinomiausių Kretos sostinės objektų, pačių heraklioniečių pamėgto susitikimų bei pasimatymų taško, prie kurio vietos užtenka visiems – ir miesto žmonėms, ir miesto gyvūnams.


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretos praeitį ir dabartį, istorines ir patyrimines keliones po salą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.