google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Nauji takai

„Mes niekada šituo taku nėjome,“ – beveik duetu tą pačią frazę pasakėme abu su Jurgita prieš tai garsiai pasvajoję, kaip kitą savaitę keliausime į Kretos kalnus 🏔 Nes nuo pirmadienio, gegužės 4 d. bus galima laisviau judėti savo apskrities ribose.


Dešimtis kartų per pasivaikščiojimus su šuniu praeidavome tą posūkį sukdami ilgesnius ratus po apylinkes. Ir tik dabar, artėjant karantino švelninimo Graikijoje pradžiai, per valandą įveikiamu atstumu nuo namų radome išsiilgtus kalnus primenančias uolas šalia jūros.


👉 Išvada: kai karantinas nutolina Kretos kalnus, svajonės juos priartina. Tad... apie ką dar čia pasvajojus? 😃💦☀️


#manokreta #AudriusManoKreta #gidaskretoje #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #JurgitaManoKreta #Kretoskalnai #karantinas #mesgyvenamekretoje #svajonės #svajokime

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.