Mėlynažiedžiai lubinai

Mėlynažiedžiai lubinai. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Mėlynažiedžiai lubinai. Mėlynai mėlynai Kretoje pražydo lubinai 🧚‍♀️. Parašęs apie per pasninką saloje valgomas lubinų pupas (apie tai skaitykite čia: https://bit.ly/2yU22wZ) išlėkiau prasibėgti su šuniu – ir už antro posūkio prieš akis mėlynai sužibo mano teksto herojai! Kai kurie jau ir ankštis subrandinę! Tik iš jų naudos būtų nebent tuo atveju, jeigu vietoj šuns abu su žmona augintume arklius, triušius, žiurkes ar žiurkėnus 🐁
Nes tai – labiausiai paplitęs europinis mėlynasis lubinas! Jo subrandinamos sėklos žmogaus maistui nelabai tinka, ir su kuriuo, kaip diskutavome vakar prie aukščiau paminėtos žinutės, derėtų kovoti kaip su parazitu, išstumiančiu kitus augalus.

Mėlynažiedžiai lubinai gražūs, bet valgymui dažniausiai yra naudojamos baltųjų lubinų (lot. lupinus albus) subrandinamos pupos. Kai mano kelyje pasitaikys baltieji, būtinai pasidalinsiu jų nuotrauka. O kol kas kviečiu grožėtis mėlynais – nors ir parazitai, bet gražiai žydi.

Liekame namie! 🏠 Tyrinėjame aplinką 🕵️‍♂️ Būkime sveiki 💪


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale rasite daugiau straipsnių bei nuorodų apie unikalius gamtos kampelius, augalus, gyvūnus Kretoje ir Graikijoje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie gamtą Kretoje ar Graikijoje, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.