APSIMETĖLIS, SUKČIUS IR DAMA, filmas

Filmas "Apsimetėlis, sukčius ir dama“ – "Two Faces Of January"| Mano Kreta
„Apsimetėlis, sukčius ir dama“ – „Two Faces Of January” – kino filmas sukurtas Kretoje | Mano Kreta

Ar jau matėte Holivudo filmą „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (Two Faces Of January)? Didžioji jo dalis nufilmuota Kretoje! Šioje nuotraukoje aktoriai Viggo Mortensenas, Kirsten Dunst ir Oscaras Isaacas – irgi Kretoje prie Baltųjų kalnų.

Žiūrint filmą keletas detalių kelia šypseną:

  • scenos, kurios neva vyksta Heraklione, iš tiesų filmuotos Chanijoje ir jos priemiesčiuose,
  • kelias tarp Herakliono ir Chanios niekada nėjo per Omalos plokščiakalnį, bet filme būtent per jį važiuoja tarpmiestinis autobusas,
  • filmo veiksmas nukelia į 1962-uosius, tačiau net ir tuomet nebuvo taip paprasta naktį patekti į Knoso rūmų griuvėsius, kaip tą padarė filmo herojai.

Įžvelgėte ką nors daugiau – pasidalinkite! Beje, Alfredui Hitchcockui būdingu ‘suspense’ stiliumi nufilmuotą kriminalinį trilerį jau galite rasti internete (pavyzdžiui, dubliuotą rusiškai – https://my-hit.org/film/320629/).


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale rasite daugiau straipsnių ir nuorodų skirtų filmams ir grožinei literatūrai apie Graikiją ar graikus, spauskite čia >>

Jeigu norite mūsų pasiteirauti apie kokią nors knygą ar filmą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.