google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Ekskursija į Retimną, Chaniją ir Kurno ežerą

Ekskursija į vakarinę salos pusę aplankant Retimno miestą, Kretos Venecija vadinamą Chaniją, užsukant prie vienintelio gėlo vandens ežero Kretoje – Kurno.
Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETAs Kretoje | MANO KRETA
Chanijos senamiestis senasis uostas

Siūlau Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Retimną, Chanija ir prie Kurno ežero.

Į vakarinės Kretos miestus ekskursija vykdoma iš rytinių salos kurortų. Kadangi kelionė užtrunka, gidas autobuse suteikia daug informacijos apie miestus ir jų lankomiausias vietas. Atvykę turėsite laisvo laiko savarankiškai tyrinėti gražiausius Kretos miestus, o stabtelėję prie Kurno ežero galėsite pailsėti, užkąsti, pasimaudyti, pasiplaukioti vandens dviračiu ar tiesiog pasivaikščioti gamtoje.


Daugiau informacijos apie ekskursijoje aplankomas vietas rasite MANO KRETOS straipsniuose:

 

• apie Retimno miestą skaitykite čia >>

 

• apie Chanios senamiestį skaitykite čia >>
 

• apie gėlo vandens Kurno ežerą skaitykite čia >>

 

GALIMYBĖS

Savo partnerių ekskursiją autobusu į Retimną, Chanią ir Kurno ežerą pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono: Malija, Hersonisas, Guves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.

Ekskursiją į Retimną, Chaniją ir Kurną mano partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, lenkų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite į ekskursiją.

Ekskursiją į Retimną, Chaniją ir Kurno ežerą galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.


UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į VAKARŲ KRETĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETA
ekskursijos į Retimną, Chaniją ir prie Kurno ežero kaina vienam asmeniui
nuo
36 Eur

SĄLYGOS
Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse, vaikams nuo 3 iki 9 metų (imtinai) – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio lokacijos, iš kur reikės Jus pasiimti.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: asmeninės išlaidos.

PATARTINA: avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės, maudymosi reikmenis, fotokamerą, geriamo vandens, užkandžių.

Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Chanią, Retimną ir Kurno ežerą vykdo Kretos kelionių organizatoriai, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.