Nijolė ir Paulius keliauja Kretoje

Nijolės ir Pauliaus kelionės Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Nijolės ir Pauliaus kelionės Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Nijolė ir Paulius gautų 10 su pliusu, jei rašyčiau pažymius už mano sudarytų atostogų planų Kretoje vykdymą. Praktiškai po kiekvienos dienos jie pateikdavo tokias išsamias ataskaitas, kad pats stebėdavausi, kaip jiems pavyko viską išpildyti.

Pavyzdžiui, plane buvau nurodęs, kad Margarites keramikų kaime kuria lietuvė Ema. Sąmoningai nerašiau, kur jos dirbtuvės: tegu paieško, nes kiekvienos paieškos – tai nuotykis. Surado. O kadangi Emos vietoje nebuvo, tai jie kažkokiais būdais iš kažkur gavo jos telefoną ir paskambino linkėjimų perduoti! Arba kitas pavyzdys: pasakiau, kad Velykų nakčiai reikia turėti žvakę – ne tą paprastą ploną, kurių gausu kiekvienoje Kretos cerkvėje, o storesnę ir išpuoštą. Nežinau, kokia kalba ir kaip aiškino, ko jiems reikia, bet vienoje Herakliono cerkvėje jiedu įsigijo ne šiaip sau velykinę žvakutę, o visą ‘lampadą’ – 1,2 metro aukščio žvakę, kuri uždegama tik ypatingomis progomis. Nijolė savo rankomis ją papuošė gyvų gėlių žiedais – taip jiedu velykinę naktį turėjo tokią žvakę, kokia negalėjo pasigirti nė vienas kretietis.

Nijolės ir Pauliaus kelionės Kretoje. Velykų naktį Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Nijolės ir Pauliaus kelionės Kretoje. Velykų naktį Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

„Nuoširdžiausias dėkui už akimirkas Kretoje, kurios užkūrė dar didesnį laužą nei velykinis Judo sudeginimas. Ta ugnis – tai dar galingesnis noras keliauti“, – po kelionės man parašė Nijolė. Tokie žodžiai – tai didžiulis įvertinimas žinant milžinišką Nijolės ir Pauliaus kelionių patirtį. Jie išmaišė jau pusę pasaulio (jei ne daugiau), todėl labai džiaugiuosi, kad būtent Kretoje pavyko dar labiau pakurstyti aistrą kelionėms.

Gerų kelionių ir įkvėpimo!

Nijolei ir Pauliui linkiu kuo didžiausios sėkmės kelionėse (juolab Pauliaus šiemet laukia iššūkis buriuojant aplink Horno ragą) ir dėkoju už fantastiškas lauktuves – knygas su autografais ir palinkėjimais. Beje, ar žinojote, kad Nijolė nuostabiai rašo dailyraščiu?

Nijolės ir Pauliaus kelionės Kretoje. Nijolės Narmontaitės ir Pauliaus Kovo knygos. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Nijolės ir Pauliaus kelionės Kretoje. Nijolės Narmontaitės ir Pauliaus Kovo knygos. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Daugiau nuotraukomis užfiksuotų įspūdžių iš aktorės Nijolės Narmontaitės ir kapitono Pauliaus Kovo kelionės po Kretą rasite čia: https://goo.gl/6xabZU . Po visų kelionių apsižiūrėjau, kad man pačiam su jais taip ir nepavyko nusifotografuoti. Ką gi, lauksiu kitos progos, nes manau, kad Nijolė ir Paulius dar tikrai sugrįš į Kretą.

Norėtumėte keliauti Kretoje pagal mūsų sudaryta atostogų plana? Paslaugą galite rezervuoti čia >>
O gal iš arčiau susipažinti ir pabendrauti su kretiečiais, iš pirmų lūpų sužinoti apie jų buitį ir būtį? Arba gal norėtumėt prisijungti prie ypatingų ekskursijų, kuriose dalyvauja ištikimi salos gerbėjai? Tiek vienu, tiek kitu atveju susisiekite su MANO KRETA, keliaukite asmeninėje ekskursijoje su Audriumi >>


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretą ir kretiečius, jų tradicijas ir papročius, istorines ir patyrimines keliones po salą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.