LASIČIO (Lasiti) regione: lankomiausių vietų TOP 5

Trys iš keturių Kretos regionų pavadinti juose esančių miestų vardais, išimtis – tik Lasitis. Jam suteiktas didžiausios ir derlingiausios salos plynaukštės pavadinimas, nes dar visai neseniai gyvenimas virė būtent ten, o ne pakrantėse. Istoriškai ir dėl kalnuoto kraštovaizdžio taip susiklostė, kad Lasičio regione – ne vienas, o trys administraciniai centrai. Tai trys miestai – Agios Nikolaos, Sitia ir Ierapetra. Aplink juos susikoncentravęs turizmas, likusi didžiulė Lasičio regiono teritorija aplink Dikti, Thripti bei Orno kalnus – laukinė ir pirmapradė: čia yra vietų, kur atrodo, kad laikas sustojo.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.