Kava ir pyragas pyragas apsnigtuose Kretos kalnuose

Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Kviečiame! Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Kviečiame! Kreta, Graikija | Mano Kreta

Naujųjų metų proga abu su žmona buvom nusiteikę šturmuoti kurią nors Psiloričio kalnų viršūnę. Ambicijos siekė 1700 metrus, sveikas protas sakė, kad užteks ir 1400 m, bet dar žemiau kartelę nuleido sniegas – jis mus sustabdė ties 1200 metrų riba. Kretos kalnuose sniego tiesiog per daug, kad būtų galima eiti aukščiau – kojos sminga iki kelių ⛄️ Nepaisant visko, kas gali būti geriau tądien nei kava ir pyragas apsnigtuose Kretos kalnuose?

Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Klampojame. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Klampojame. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Todėl stalui pasirinkome vieną iš Psiloričio uolų, kad kavos išsivirtume ir vaizdais pasigrožėtume valgydami MANO KRETOS naujametinį pyragą, kuriuo vos tik prasidėjus 2020-iesiems virtualiai dalijomės net su 176 feisbuko bičiuliais. Apie tai plačiau galite paskaityti čia: http://bit.ly/39BSZi3

Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Verdame kavą. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Verdame kavą. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kretos kalnų sniegynuose. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kretos kalnų sniegynuose. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Prisnigo. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose. Prisnigo. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Žiemos audros

Sniegais Kretos kalnų užvertė po Kalėdų kelias dienas saloje ūžavusi audra Zinovia (Graikijos kaip ir viso pasaulio meteorologai linkę audroms duoti vardus) – kelias dienas ūžavo vėjai, pylė lietūs pakrantėse, daug snigo kalnuose ❄️ Išmatuota, kad 1400-1500 metrų aukštyje jau yra apie vienas metras sniego. Spėjama, kad ant aukščiausių viršūnių, kurios Kretoje siekia beveik 2500 m, gali būti daugiau kaip 2 metrai sniego.

Tai reiškia, kad šį pavasarį vėl saloje turėsime daug vandens, o balandį-gegužę per MANO KRETOS asmenines ekskursijas kviesiu palipėti iki sniego 😉 Jo viršūnėse tikrai bus iki birželio. Juolab, dar snigs – visa žiema priešaky! Ir sinoptikai prognozuoja, kad po trumpos giedrų orų pertraukos jau šįvakar Kretą užgrius Ifestionas – dar vienas blogų orų fenomenas su gūsingu vėju iki 80 km/h ir sunkiais debesimis, kurie kiek sujauks rytdienos šventę 🌬 Sausio 6 d. visada Graikijoje – ne darbo diena, nes švenčiama Epifania arba Fota.

Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose su panorama. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Kava ir pyragas Kretos kalnų sniegynuose su panorama. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Norėtumėte keliauti su MANO KRETA, leistis į pėsčiųjų žygį, kilti į kalnus, tyrinėti tarpeklius? Susisiekite su Audriumi – atsiųskite savo užklausą >>


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Apie unikalius gamtos kampelius, augalus, gyvūnus Kretoje ir Graikijoje, skaitykite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretos praeitį ir dabartį, istorines ir patyrimines keliones po salą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.