Pėsčiųjų žygiai Kretoje į kalnus ir tarpeklius

Pėsčiųjų žygiai po Kretos kalnus ir tarpeklius su Audriumi, Kreta, Graikija | Mano Kreta

Leiskitės į nuotykį! Pėsčiųjų žygiai Kretoje į kalnus ir tarpeklius – norintiems praleisti vieną ar kelias dienas grožintis fantastiškais peizažais. Jokios nuotraukos neperteiks tų pojūčių, kuriuos patirsite Kretos kalnuose!

Todėl kviečiame vieną vieną ar kelias dienas praleisti toliau nuo civilizacijos šurmulio mėgaujantis vaizdais, kvėpuojant gryniausiu oru, valgant natūraliausią maistą ir maudantis vis kitame laukiniame paplūdimyje, kur tyras jūros vanduo nuplauna net patį didžiausią nuovargį.

Kretoje – platus pėsčiųjų takų tinklas

Per visą Kretą iš rytų į vakarus ir iš šiaurės į pietus driekiasi šimtai kilometrų senųjų ir naujai sukurtų pėsčiųjų takų. Daugumajų dar prieš 50–60 metų buvo naudojami persikėlimui iš vienos vietos į kitą. Naujieji takai išminti norint pasiekti įspūdingiausias salos vietas. Netgi suformuotas takas, kurį mūsų bičiulis italas Luka Džanoti (Luca Gianoti) angliškai pavadino „Cretan Way“ (liet. Kretos kelias). Juo per 28 dienas galima pereiti iš salos rytinės pakrantę į vakarinę. Išsamiau apie „Cretan Way“ skaitykite čia >>

Todėl Kreta pagrįstai vadinama pėsčiųjų žygių mėgėjų rojumi. Saloje – 15 kalnų masyvų, daugiau nei 100 įvairiausio sudėtingumo tarpeklių. Daug Kretos pėsčiųjų takų esame išbandę savo kojomis, todėl galime sudaryti įvairaus sudėtingumo pėsčiųjų žygio programas vienai ar kelioms dienoms: suplanuojame maršrutus, suorganizuojame visus pervežimus, persikėlimus bei nakvynes Kretos kalnų kaimeliuose.

Pėsčiųjų žygiai Kretoje – ir patyrusiems, ir naujokams

 • Pirmai pažinčiai su Kretos kalnais ir/arba žygiui su vaikais parenkame nesudėtingus maršrutus, kuriuos galima pereiti be specialios kalnų avalynės ir/arba ypatingo fizinio pasiruošimo.
 • Mėgstantiems iššūkius kalnų naujokams siūlome žygius mažiau ar daugiau žinomais Kretos tarpekliais – pavyzdžiui, tokiais kaip garsioji Samarija. Konkrečiai apie ekskursiją į Samarijos tarpeklį skaitykite čia >>
 • Patyrusiems vaikščiotojams, turintiems kalnų žygiams pritaikytą avalynę – hiking/trekking tipo batus – suformuojame maršrutus pagal pageidaujamą sudėtingumą: tiek į kalnų viršūnes, tiek į tarpeklius, tiek į laukinius, tik pėsčiomis ar vandeniu pasiekiamus paplūdimius.

Norite leistis į pėsčiųjų žygį Kretoje? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS KRETOJE INDIVIDUALIAI JUMS

Pagal Jūsų pateiktą informaciją užklausoje pasiūlysime labiausiai tinkamą maršrutą pėsčiųjų žygiui Kretoje – atsižvelgsime į Jūsų patirtį, turimą avalynę, Jūsų bei bendrakeleivių amžių.

Siūlome asmeniškai Jums, Jūsų šeimai ar Jūsų kompanijai skirtus pėsčiųjų žygius, taip pat formuojame grupes pagal pėsčiųjų žygių sudėtingumą ir pageidaujamus maršrutus.

Vienos dienos pėsčiųjų žygio kaina vienam asmeniui – nuo 110 Eur (vaikams iki 12 metų – pusė kainos). Galutinė kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus ir pasirinkto maršruto.

 • Į kainą įskaičiuotos visos kelionės išlaidos su maitinimu: pervežimai, kalnų ir vandens taksi paslaugos, bilietai į lankomus objektus, pietūs vietinėje tavernoje.
 • Į kainą neįskaičiuotos asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Kelionė trunka ne mažiau kaip 7 valandas nuo viešbučio iki viešbučio. Laikas einant pėsčiomis vienos dienos žygyje – nuo 3 iki 6 valandų, priklausomai nuo pasirinkto maršruto. Galimi tiek trumpesni (1-2 valandų), tiek ilgesni (2-3 dienų) pėsčiųjų žygiai, dėl jų tariamasi individualiai.

Specialus pasiūlymas norintiems į ekskursiją be kitų bendrakeleivių! Jei norite į pėsčiųjų žygį keliauti tik su savo šeima ar kompanija, dviese ar vienas (-a) be kitų bendrakeleivių, pėsčiųjų žygio kaina – nuo 360 Eur visiems keliaujantiems (galutinė kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto ir keliaujančiųjų skaičiaus). Tokiu atveju į kainą įskaičiuoti tik pervežimai, kuras ir kelionių vadovo paslaugos. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, pildydami užklausą tai paminėkite „Pastabų“ laukelyje.

 • Pėsčiųjų žygius organizuoju visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.
 • Kelionė gali būti vykdoma su Jūsų išsinuomotu automobiliu pagal atskirai suderintą kainą.
 • Esant iki 8 asmenų grupei iki ėjimo pradžios keliaujama lengvuoju automobiliu. Esant didesnei grupei, galima važiuoti keliais išsinuomotais lengvaisiais automobiliais arba autobusiuku su vairuotoju – jo rezervacija pasirūpinu iš anksto.
 • Keliones vedame lietuvių kalba. Jei keliaujantys pageidauja, galime bendrauti anglų ir/arba rusų kalbomis.
 • Siūlome ne tik vienos, bet dviejų ar daugiau dienų pėsčiųjų žygius, kurias vykdome lėtų, darnių atostogų projekto „KretaMorfozės“ principu. Apie jį išsamiau skaitykite čia >>

Pėsčiomis ir automobiliu

nuo 110 /asm.

Norėtumėt ištrūkti iš civilizacijos šurmulio? Kretoje Jūsų laukia 15 kalnų masyvų, daugiau nei 100 įvairiausio sudėtingumo tarpeklių.

  Užklausa pėsčiųjų žygiui Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Jūsų avalynė žygiui*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.