Gintaro Kudabos nuotraukų paroda „Saulėti Kretos sapnai“

Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“. Jo nuotraukas reikia pamatyti gyvai. Lėtai lėtai – kaip Kretoj…

Man teko privilegija bičiulio fotografo Gintaro Kudabos parodos „Saulėti Kretos sapnai“ nuotraukas pamatyti vienam pirmųjų – ji jau laukia rytoj prasidėsiančios „Adventur 2020“ turizmo parodos lankytojų „Litexpo“ rūmuose. Nuotraukas ilgajame koridoriuje tarp 5 ir 4 salių sukabinome kartu su Gintaru ir jo pagalbininku Martynu vakar, vos man atskridus iš Kretos į Vilnių.

Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Prisiliečiau prie kiekvieno rėmo, bet kol juos kilnojau, dėliojau, kabinau ir perkabinau, Gintaro užfiksuotus kadrus mačiau tik prabėgomis. Paskui sustojau ir pradėjau žiūrėti. Pirmiausia užkabino atlikimo technika – šviesa, spalvų pustoniai, susiliejimai, trimačiai efektai ir pan. O tada pajaučiau, kaip kiekvienas kadras įtraukia, kaip ilgiau prie kiekvieno pastovėjus atsiskleidžia vis daugiau detalių su stipria simbolika, susišaukiančia su Gintaro sukurtais nuotraukų pavadinimais.

Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“. Pasiruošimas. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“. Pasiruošimas. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Koridorius dažniausiai yra ta vieta, pro kurią mes greitai prabėgame, bet šį savaitgalį „Litexpo“ koridoriuje tarp 5 ir 4 salių visiems linkiu sustoti ir pajausti Kretą saulėtuose sapnuose… Išsamiau apie fotoparodą skaitykite čia: http://bit.ly/38cSvNB, jos pristatymas su autoriumi – jau rytoj, sausio 24 d. 17 val. „Adventur 2020“ Fanų zonoje.

Padėka kolegoms ir partneriams

Lenkiuosi prieš Gintaro entuziazmą kuriant parodą „Saulėti Kretos sapnai“, dėkoju parodos idėją palaikiusiems partneriams – kelionių agentūrai Baltic Clipper, bendrovei Fototechnika.lt bei parodų ir kongresų centrui LITEXPO. Ačiū Martynui už pagalbą kabinant parodą, ačiū braliukams latviams iš airBaltic už kopėčias 👍 🧗‍♂️

Norėtumėt patys savo akimis pamatyti Kretą, tokią kokią ja mato Gintaras? Susisiekite su MANO KRETA, keliaukite asmeninėje ekskursijoje su Audriumi >>


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretą ir kretiečius, jų tradicijas ir papročius, istorines ir patyrimines keliones po salą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.