google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Lasiti plynaukštė, Dzeuso urvas ir Knoso rūmai (Knossos)

Mėgaudamiesi vaizdais pakilkite į 840 m virš jūros lygio esančią Lasiti plynaukštę, užsukite į legendomis apipintą Dzeuso urvą Dikti kalnuose, apsilankykite mitą apie Minotaurą menančiuose Knoso rūmuose.
Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETAijos autobu Kretoje | MANO KRETAais
Malūnai Lasiti plokščiakalnyje, Dzeuso urvas

Siūlau Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Lasičio plokščiakalnį, Dzeuso urvą ir Knoso rūmų archeologinę vietovę.

Knoso (Knossos) rūmai – pats  lankomiausias archeologinis objektas Kretoje, liudijantis mitais ir legendomis apipintos Mino civilizacijos klestėjimą 2000-1300 metais prieš mūsų erą. Graikijos mitologijoje rūmai siejami su Minotauro labirintu ir jį pastačiusiu architektu Dedalu. Knoso rūmų kompleksą sudaro 22 000 kv.m, 1 300 kambarių, vienas su kitu sujungtų į labirintą panašiais koridoriais.

 

Prieš viešnagę Knoso rūmuose arba po jos kilsite aukštyn link Dikti kalnų – į Lasičio plynaukštę pakeliui sustodami dvejuose savo istorija skirtinguose vienuolynuose: Dievo Motiną šlovinančiame moterų vienuolyne Kera Kardiotissa ir Gyvybės šaltiniui dedikuotame vyrų vienuolyne Vidiani. Pastarajame yra nedidukė, bet įdomi ir labai informatyvi ekspozicija, apžvelgianti Kretos gamtą.
 

Po sustojimo viename iš tradicinių Lasičio kaimų kilsite link Dzeuso urvo. Autobusas neprivažiuoja iki pat urvo, iki jo reikia lipti laiptukais. Laiptų netrūksta ir pačiam urve – reikia leistis gilyn į kalno vidų, kur patenki į apšviestų įspūdingų įvairiausio dydžio stalagmitų ir stalaktitų požeminę pasaką.

Daugiau informacijos apie Knoso rūmus
rasite čia >>

Apie Lasičio plynaukštę ir Dzeuso urvą skaitykite čia >>

GALIMYBĖS

Savo partnerių ekskursiją autobusu į Lasičio plynaukštę, Dzeuso urvą ir Knoso rūmus galiu pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono: Malija, Hersonisas, Gouves, Kokini Hani, Amudara ir kt.,. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.

 

Ekskursiją į Lasičio plynaukštę ir Knoso rūmus mano partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, lenkų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite į ekskursiją.

Ekskursiją į Lasiti plynaukštę ir Knoso rūmus galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.


UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETA
ekskursijos į Lasičio  plynaukštę, Knoso rūmus kaina vienam asmeniui
nuo
35 Eur

SĄLYGOS
Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse, vaikams nuo 3 iki 9 metų (imtinai) – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio lokacijos, iš kur reikės Jus pasiimti.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: įėjimo bilietai į Knoso rūmus (15 Eur vienam asmeniu), į Kera veinuolyną (3 Eur vienam asmeniui), į Dzeuos urvą (6 Eur vienam asmeniui), vaikams taikomos nuolaidos.

PATARTINA: avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės, maudymosi reikmenis, fotokamerą, geriamo vandens, užkandžių.

Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Lasiti plynaukštę ir Knoso rūmus vykdo Kretos kelionių organizatoriai, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.