google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

KretaMorfozės individualiai Jums

Paįvairinkite savo atostogas tikrosios Kretos pažinimo akimirkomis: į atostogų saloje planą įtraukite „KretaMorfozes“ – darnaus poilsio programą, kurią suformuosime atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, pritaikysime prie Jūsų pomėgių.

KretaMorfozės – tai unikalios atostogų programos, norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą: pajausti salos gyventojų kasdienybę, išbandyti tradicinius jų amatus, sužinoti gurmaniškos virtuvės paslaptis, pasivaikščioti istoriniais takais, atrasti gamtos stebuklus. Plačiau apie KretaMorfozes galite paskaityti čia >>

KretaMorfozės gali būti Jūsų atostogų dalimi, jeigu nukreipėte žvilgsnį į Kretą – įsigijote aviabilietus ar visą kelionės paketą (skrydis + viešbutis + pervežimai iš/į oro uostą) ir dėliojatės atostogų planus. Užpildykite apačioje esančią užklausą:
• nurodykite savo planuojamų atostogų informaciją,
• išvardinkite Jus ir Jūsų bendrakeleivius dominančius dalykus,
• aprašykite savo pageidavimus.

Gavę užklausą per 24 valandas susisieksime su Jumis su konkrečiais pasiūlymais KretaMorfozių programai per Jūsų atostogas.

KretaMorfozės
vienos dienos KretaMorfozių programa vienam asmeniui
nuo 60 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus ir galutinės programos. Vaikams iki 12 metų – pusė kainos. Programos trukmė – ne mažiau kaip dvi dienos. Paslauga teikiama visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai, kuras kelionių vadovo paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: programos vykdymo išlaidos ir/arba bilietai į lankomus objektus, viena ar kelios nakvynės (priklausomai nuo programos trukmės), maitinimas – šių išlaidų sąmata bus pateikta prieš vykdant programą. Į sąmatą neįtraukiamos  asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

  • KretaMorfozės facebook
  • KretaMorfozės instagram
  • Mano Kreta youtube
  • Kretamorfozės Gmail

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.