Atradimų žygiai Kretoje: ekskursijos ten, kur nebuvau

Atradimų žygiai Kretoje su Audriumi, Kreta, Graikija | Mano Kreta

Unikalūs maršrutai – atradimų žygiai Kretoje, ir ekskursijos norintiems pažinti retai lankomas Kretos vietas, praplėsti horizontus! Kretoje abu su Jurgita daug keliaujame pėsčiomis, bet vis dar yra šimtai maršrutų, kuriuos norėčiau ištyrinėti. Todėl nežinomybės nebijančius ir nuotykių ištroškusius kviečiu prisijungti į atradimų žygius. Juose negaliu pažadėti konkrečios programos, bet jie bus ypatingi, nes kažką naujo atrasime kartu!

Atradimų žygiai ir ekskursijos Kretoje kelios vietos, kurias galėtume pažinti kartu:

 • Lithinos – piečiausias Kretos taškas. Žygis į piečiausią salos kyšulį, pakeliui aplankant pirmųjų krikščionių maldos vietas urvuose ir nedideles palmių augimvietes.
 • Thripti kalnai. Afendi Christou viršūnė ir/arba pasivaikščiojimas ant vieno iš įspūdingiausių Kretoje Ha tarpeklio krašto.
 • Kedros kalnai.* Agathi, Koures ir Analipsi viršūnės su nuostabiais vaizdais į pietinius Retimno regiono paplūdimius
 • Chosti tarpeklis.* Jis vadinamas paslėptu vakarinės Kretos brangakmeniu. Įėjimą jau atradau, gavau iš piemens patarimą pasiimti kirvį ir pjūkliuką. Belieka tik leistis žemyn.
 • Agios Georgios žiedas.* Baltųjų kalnų rytinėje pusėje esantis senasis takas šalia Krioneričio ir Spiliou Lakki viršūnių. Sakoma, kad einant nuolatos keičiasi peizažai ir atsiveria nuostabūs vaizdai į Baltuosius kalnus bei Libijos jūrą.
 • Žiediniai takai šalia Agios Nikolaos. Kadangi neįdomu grįžti tuo pačiu taku, kuriuo pradėjai eiti, galima apsukti ne vieną ratuką per kalnus ir tradicinius kaimus rytinėje Kretos dalyje.

Norite leistis į atradimų žygį Kretoje? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

O jeigu norite leistis į pėsčiųjų žygius Kretoje patikrintais maršrutais, spauskite čia >>

ATRADIMŲ ŽYGIO SĄLYGOS

 • Kadangi nauji maršrutai reikalauja specialaus pasiruošimo, į atradimų žygius galiu leistis ne dažniau kaip kartą per savaitę, todėl dėl jų prašau derintis kaip galima iš anksto.
 • Kadangi maršrutų nesu ištyrinėjęs, keliauti gali tik suaugusieji ir vyresnio amžiaus vaikai nuo 12 metų.
 • Kelionė trunka ne mažiau kaip 7 valandas nuo viešbučio iki viešbučio. Laikas einant pėsčiomis vienos dienos žygyje – nuo 3 iki 6 valandų, priklausomai nuo pasirinkto maršruto. Galimi tiek trumpesni (1-2 valandų), tiek ilgesni (2-3 dienų) atradimų žygiai, dėl jų tariamasi individualiai – apie pastaruosius skaitykite žemiau.

Vienos dienos atradimų žygio kaina vienam asmeniui – nuo 96 Eur. Galutinė kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus ir pasirinktos krypties.

 • Į kainą įskaičiuotos visos kelionės išlaidos su maitinimu: pervežimai, kalnų ir vandens taksi paslaugos (jei tokių prireikia), bilietai į lankomus objektus, pietūs vietinėje tavernoje.
 • Į kainą neįskaičiuotos asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Atradimų žygis trunka ne mažiau kaip 7 valandas nuo viešbučio iki viešbučio. Galimi ir trumpesni ar ilgesni variantai, dėl jų tariamasi individualiai.

Specialus pasiūlymas norintiems į ekskursiją be kitų bendrakeleivių! Jei norite į atradimų turą keliauti tik su savo šeima ar kompanija, dviese ar vienas (-a) be kitų bendrakeleivių, atradimų turo kaina kaina – nuo 280 Eur visiems keliaujantiems (galutinė kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto ir keliaujančiųjų skaičiaus). Tokiu atveju į kainą įskaičiuoti tik pervežimai, kuras ir kelionių vadovo paslaugos. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, pildydami užklausą tai paminėkite „Pastabų“ laukelyje.

 • Atradimų žygius organizuoju visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.
 • Kelionė gali būti vykdoma su Jūsų išsinuomotu automobiliu pagal atskirai suderintą kainą.
 • Atradimų žygius organizuoju ne didesnėms kaip 8 asmenų grupėms.
 • Kelionėje bendrauju lietuvių kalba. Jei keliaujantys pageidauja, galiu bendrauti anglų ir/arba rusų kalbomis.
 • Abu su Jurgita siūlome ne tik vienos, bet dviejų ar daugiau dienų atradimų žygius, kuriuos vykdome lėtų, darnių atostogų projekto „KretaMorfozės“ principu. Apie jį išsamiau skaitykite čia >>

Pėsčiomis ir automobiliu

nuo 96 /asm.

Nežinomybės nebijančius ir nuotykių ištroškusius kviečiu prisijungti į atradimų žygius. Jie bus ypatingi, nes kažką naujo atrasime kartu!

  Užklausa atradimų žygiui Kretoje

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.