google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE KRETA Susiplanuokite atostogas Kretoje ir Graikijoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.

Atostogos Kretoje: detalus planas salos pažinimui

Keliaukite po Kretą ir Graikiją savarankiškai turėdami konkretų atostogų planą.
ikona_planas.png
2019.jpg

Pasinaudokite mano žiniomis apie Kretą ir asmeninio gido patirtimi – užsakykite atostogų planą, kuriame bus konkrečiai surašyta, kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, kur pietauti, ką ragauti, pas ką užsukti į svečius, kur apsistoti ir/arba pernakvoti. Jums tereikia turėti skrydžio bilietus į Kretą.

Sudarau konkrečius atostogų planus, keliaujantiems į Kretą pasiūlydamas vieną ar kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek saloje, tiek už jos ribų – į Santorinį, Atėnus, žemyninę Graikiją, Kikladžių salas.

 

GALIMYBĖS
Atidžiai užpildykite užklausą, laukelyje „Pastabos ir papildymai“ įrašydami savo lūkesčius bei pageidavimus bei įvardindami, kas Jus labiausiai domina Kretoje: istorija, archeologija, kalnai, tarpekliai, paplūdimiai, tradiciniai kaimai, papročiai, maisto kultūra ar pan.? Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildomomis žiniomis keliaudami Kretoje? Atostogų planą pasiūlysiu atsižvelgdamas į Jūsų surašytus pageidavimus.

UŽSAKYKITE ATOSTOGŲ PLANĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite žalią mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Atsižvelgdamas į Jūsų išdėstytus pageidavimus savo laiške pateiksiu pasiūlymą dėl atostogų plano Kretoje.

vienos dienos atostogų Kretoje plano sudarymo
kaina
20 Eur

SĄLYGOS IR NUOLAIDOS
Nurodyta kaina galioja tuo atveju, jei per MANO KRETĄ užsakoma daugiau paslaugų, t.y. ne tik atostogų planas, bet ir automobilio nuoma, apgyvendinimas ir/arba bent viena ekskursija.

 

Detalų atostogų planą sudarau tik tuo atveju, jei bent vieną dieną keliaujate su manimi kaip asmeniniu gidu. Užsakant atostogų planą daugiau kaip trims dienoms kaina mažėja: trijų dienų planas – 50 Eur, savaitės atostogų plano kaina – 99 Eur, dešimčiai dienų – 140 Eur.

Jei nė vienos dienos nekeliaujate su manimi kaip asmeniniu gidu, bet automobilį nuomojatės iš manęs galiu pasiūlyti lankytinų vietų nuorodas su GPS koordinatėmis – sustojimo taškais kiekviename maršrute.
Tokio vienos dienos maršruto sudarymo kaina – 15 Eur (į šią kainą neįskaičiuota GPS navigatoriaus nuoma, jį turite turėti arba galite išsinuomoti už 4 Eur vienai dienai). Jei automobilį nuomojatės iš kitur, negaliu pasiūlyti nei nuorodų, nei atostogų plano.

Nuotraukų iš įvykusių asmeninių ekskursijų rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon
ikona_planas.png

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.