google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Atostogos Kretoje ir Graikijoje: detalus kelionių planas

Keliaukite po Kretą ir Graikiją savarankiškai turėdami konkretų atostogų planą.
Atostogų planas Kretoje ir Graikijoje

Pasinaudokite mano žiniomis apie Kretą, Santorinį, kitas Kikladžių salas, Atėnus ir visą Graikiją – užsakykite atostogų planą, kurį sudarysiu atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus, poreikius ir pomėgius: suplanuosiu reikiamus pervežimus ar persikėlimus keltais, pasiūlysiu ir padėsiu išsirinkti nakvynės vietas, išnuomuosiu automobilį Kretoje ir/arba rezervuosiu autonuomą kitose Graikijos salose ar vietovėse, pateiksiu patarimų keliaujant ir, jei pageidausite – maršrutų su konkrečiomis nuorodomis, kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, kur pietauti, ką ragauti, pas ką užsukti į svečius.

 

Jums tereikia turėti skrydžio bilietus į Kretos, Atėnus, Santorinio ar kitus Graikijos oro uostus, o visomis kelionėms po Kretą ir kitas Graikijos vietas pasirūpins MANO KRETA.

Sudarau konkrečius atostogų planus, keliaujantiems į Kretą pasiūlydamas vieną ar kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek saloje, tiek už jos ribų – į Santorinį, Atėnus, žemyninę Graikiją, Kikladžių salas.

 

GALIMYBĖS
Atidžiai užpildykite užklausą, laukelyje „Pastabos ir papildymai“ įrašydami savo lūkesčius bei pageidavimus bei įvardindami, kas Jus labiausiai domina Kretoje ir Graikijoje: istorija, archeologija, kalnai, tarpekliai, paplūdimiai, tradiciniai kaimai, papročiai, maisto kultūra ar pan.? Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildomomis žiniomis keliaudami Kretoje? Atostogų planą pasiūlysiu atsižvelgdamas į Jūsų surašytus pageidavimus.

UŽSAKYKITE ATOSTOGŲ PLANĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite žalią mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Atsižvelgdamas į Jūsų išdėstytus pageidavimus savo laiške pateiksiu pasiūlymą dėl atostogų plano Kretoje ir kitose Graikijos vietose.

ikona_planas.png
Pirmines konsultacijas dėl atostogų Kretoje suteikiu NEMOKAMAI,
o savaitės trukmės
atostogų plano sudarymo
kaina – nuo 50 Eur

SĄLYGOS IR NUOLAIDOS
Detalų atostogų planą sudarau tik tuo atveju, jei per MANO KRETĄ užsakoma daugiau paslaugų, t.y. ne tik atostogų planas, bet ir automobilio nuoma, apgyvendinimas ir/arba viena arba kelios ekskursijos.

Galutinė atostogų plano kaina priklauso nuo jo sudėtingumo, t.y. nuo nakvynės vietų pakeitimo, pervežimų, persikėlimų jūros keltais ir pan.

Nuolaidos atostogų planui suteikiamos tuo atveju, jei bent vieną dieną Kretoje arba Santorinyje keliaujate su manimi kaip asmeniniu gidu.

Nuotraukų iš įvykusių asmeninių ekskursijų rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.