google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pėsčiųjų žygiai į Kretos kalnus ir tarpeklius

Leiskitės į nuotykį: jokios nuotraukos neperteiks tų pojūčių, kuriuos patirsite Kretos kalnuose.
Žygiai pėsčiomis, asmeninės ekskursijos | MANO KRETA
Pėsčiųjų žygiai į Kretos kalnus ir tarpeklius | MANO KRETA

Ar norėtumėt vieną (o gal kelias dienas) praleisti toliau nuo civilizacijos šurmulio Kretos gamtoje grožėdamiesi vis naujais fantastiškais salos kalnų peizažais, kvėpuojant gryniausiu oru, valgant natūraliausią maistą ir maudantis vis kitame laukiniame paplūdimyje, kur tyras jūros vanduo nuplauna net patį didžiausią nuovargį? Jei sakote TAIP, keliaukime kartu!

 

PRIVALUMAI

15 kalnų masyvų, daugiau nei 100 įvairiausio sudėtingumo tarpeklių, iš kurių vienas, Samarija – pats giliausias ir ilgiausias Europoje. Ne veltui Kreta yra vadinama pėsčiųjų žygių mėgėjų rojumi. Juolab per visą salą iš rytų į vakarus ir iš šiaurės į pietus driekiasi šimtai kilometrų senųjų ir naujai sukurtų pėsčiųjų takų.

 

Daug Kretos pėsčiųjų takų esu išbandęs savo kojomis, todėl galiu sudaryti įvairaus sudėtingumo pėsčiųjų žygio programą vienai ar kelioms dienoms: suplanuoju maršrutus, suorganizuoju visus pervežimus, persikėlimus bei nakvynes Kretos kalnų kaimeliuose. Esant poreikiui formuoju žygeivių grupes. Kalbu lietuviškai, rusiškai, angliškai, graikiškai. Daugiausiai maršrutų galiu pasiūlyti Baltuosiuose kalnuose vakarinėje Kretoje.

 

GALIMYBĖS
Norint leistis į sudėtingesnį (tuo pačiu ir įspūdingesnį) pėsčiųjų žygį Kretoje būtina turėti specialią avalynę – trekking/hiking tipo batus. Jei tokių neturite, tuomet galima suplanuoti mažiau sudėtingą žygį. Todėl pildydami šio puslapio apačioje esančią užklausą „Pastabų“ laukelyje būtinai parašykite, su kokia avalyne planuojate leistis į pėsčiųjų žygį Jūs ir Jūsų bendražygiai. Nuo avalynės tipo labai priklauso galimi maršrutai.

 

Pildydami užklausą laukelyje „Jūsų patirtis“ parašykite, kokio sudėtingumo pėsčiųjų žygiuose Jums teko dalyvauti, o laukelyje „Jūsų prioritetai“ – kas Jus labiausiai traukia Kretoje: kalnų viršūnės, tarpekliai ar laukiniai paplūdimiai? Jei planuojate į pėsčiųjų žygį leistis su vaikais, būtinai „Pastabų“ laukelyje įrašykite vaikų amžių.

REZERVUOKITE DIENAS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei atvykstate be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Savo laiške nurodysiu konkrečius maršrutus su galutinėmis kainomis ir galimas ekskursijų dienas – jums tereikės išsirinkti ir rezervuoti pėsčiųjų žygį Kretoje.

Žygiai pėsčiomis, asmeninės ekskursijos | MANO KRETA
vienos dienos pėsčiųjų žygio kaina vienam asmeniui
nuo 88 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus ir maršruto sudėtingumo. Keliaujama su ne didesne kaip septynių žmonių grupe. Ekskursija trunka ne mažiau kaip 8 valandas nuo viešbučio iki viešbučio, iš jų – ne mažiau kaip 4 valandų žygis pėsčiomis. Vaikams iki 14 metų taikomos nuolaidos. Paslauga teikiama visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai, kalnų ir vandens taksi paslaugos, bilietai į lankomus objektus, pietūs vietinėje tavernoje.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Nuotraukų iš įvykusių pėsčiųjų žygių rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.