google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Asmeninės ekskursijos Kretoje su Audriumi

Pažinkite Kretą iš arčiau – pačiupinėkite ir paskanaukite.
Asmeninės ekskursijos Kretoje su Audriumi | MANO KRETA
Asmeninės ekskursijos gidas Audrius MANO KRETA

Norite daugiau sužinoti apie Kretą, bet nemėgstate keliauti su didelėmis autobusinėmis grupėmis? Siekiate pamatyti daugiau negu statistinis saloje besilankantis turistas? Leiskitės į kelionę su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu gidu-vairuotoju, pasakojančiu apie Kretą, jos gyventojų papročius ir tradicijas.

 

PRIVALUMAI

Asmeninės MANO KRETA ekskursijos skiriasi nuo kelionių agentūrose siūlomų pirmiausia tuo, kad yra individualios – jūs keliaujate ne 50 žmonių grupėje autobusu, o dviese, keturiese ar maksimaliai aštuoniese lengvuoju automobiliu. Jūs tarsi turite asmeninį vairuotoją, kuris tuo pačiu pasakoja apie salą – galite sustoti kur panorėję, užtrukti vienur ar kitur tiek laiko, kiek norime. Maršrutai gali būti patys įvairiausi – atsakydamas į Jūsų užklausą pasiūlysiu optimaliausius, atsižvelgdamas į jūsų pomėgius ir pageidavimus. Jei norite, galiu sudaryti ir visą Jūsų atostogų planą! Daugiau informacijos apie atostogų plano sudarymą rasite čia >>

 

GALIMYBĖS
Pildydami užklausą laukelyje „Jūsų pomėgiai“ parašykite, kas Jus labiausiai domina Kretoje: istorija, archeologija, kalnai, tarpekliai, paplūdimiai, tradiciniai kaimai, papročiai, maisto kultūra ar pan.? Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildomomis žiniomis keliaudami Kretoje? Gal norite pereiti tarpekliu arba pakilti į kalno viršūnę? Ekskursiją Jums pasiūlysiu atsižvelgdamas į surašytus pomėgius.

REZERVUOKITE DIENAS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Savo laiške nurodysiu konkrečius maršrutus su galutinėmis kainomis ir galimas ekskursijų dienas – jums tereikės išsirinkti ir rezervuoti asmeninę ekskursiją Kretoje.

Asmeninės ekskursijos Kretoje su Audriumi | MANO KRETA
vienos dienos ekskursijos kaina vienam asmeniui
nuo 96 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus ir pasirinkto maršruto. Keliaujama lengvuoju automobiliu su ne didesne kaip aštuonių žmonių grupe. Ekskursija trunka ne mažiau kaip 7 valandas nuo viešbučio iki viešbučio. Vaikams iki 12 metų – pusė kainos. Paslauga teikiama visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai, bilietai į lankomus objektus, pietūs vietinėje tavernoje.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Nuotraukų iš įvykusių asmeninių ekskursijų rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.