Susitikimas su MANO KRETA

Susitikimas su MANO KRETA. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta
Susitikimas su MANO KRETA. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta

Vilniuje kalbėjome apie Kretą, Vilniuje ragavome Kretos. Vasario 10 d. VU Filologijos katedros K.Donelaičio auditorijoje įvyko susitikimas su MANO KRETA: gausiai susirinkusiems Graikijos mylėtojams papasakojau apie savo atradimus šioje nuostabioje saloje. Dėkoju visiems dalyvavusiems ir uždavusiems labai įdomius klausimus, o ypač didelis ačiū šį susitikimą suorganizavusiai VU Klasikinės filologijos lektorei, vertėjai, mano graikų kalbos mokytojai Kristinai Svarevičiūtei, ir aktyviai helenistinę kultūrą Lietuvoje propaguojančiai Lietuvos graikų draugijai „Patrida“ bei jos pirmininkei Evelinai Paulavičienei.

Susitikimas su MANO KRETA. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta
Susitikimas auditorijoje. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta
Susitikimas su MANO KRETA. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta
Taurius, Audrius ir MANO KRETA. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta
Susitikimas su MANO KRETA. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta
Graikiški užkandžiai. Vilnius, Lietuva | Mano Kreta

Vėliau susitikimas persikėlė į jaukų Užupio restoranėlį „Bel Ami“, kurio savininkas mano bičiulis Taurius paruošė graikiškų skonių vakarienę: buvo ir Kalamatos alyvuogių, ir tsatsikio, ir briamo, kurį iš anksto paruošėme kartu, ir tradicinių graikiškų sluoksniuotos tešlos pyragėlių, ir stiprios vynuoginės. Dar kartą ačiū visiems dalyvavusiems. Iki susitikimo Kretoje!


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Rubrikoje „Naudinga žinoti“ rasite įdomios ir naudingos informacijos, kuri padės planuotis atostogas Kretoje bei Santorinyje, spauskite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie Kretą ir kretiečius, jų tradicijas ir papročius, istorines ir patyrimines keliones po salą, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.