google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Samarijos tarpeklis: pėsčiomis tarp Baltųjų kalnų

Pasivaikščiokite ilgiausiu pėsčiomis pereinamu tarpekliu Europoje: 16 km per Samarijos tarpeklį!
Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETA
Samarijos tarpeklis Samaria gorge

Siūlau Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Samarijos tarpeklį – ilgiausią pėsčiomis pereinamą tarpeklį Europoje, esantį vakarinėje Kretos dalyje, Baltuosiuos kalnuose. Išsamiau apie Samarijos tarpeklį ir ėjimą per jį skaitykite čia >>

 

GALIMYBĖS

Savo partnerių autobusinę ekskursiją į Samarijos tarpeklį galiu pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono, Retimno ir Chanios miestų, o taip pat šiuose miestuose. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.

 

Ekskursiją į Samarijos tarpeklį mano partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, rusų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite į ekskursiją. Eiti per Samariją su mažesniais kaip 10 metų vaikais nerekomenduojama.

Ekskursiją į Samarijos tarpeklį galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.


UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į SAMARIJOS TARPEKLĮ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos Kretoje | MANO KRETA
ekskursijos į Samarijos tarpeklį kaina
vienam asmeniui
nuo
28 Eur

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio lokacijos, iš kur reikės Jus pasiimti.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: įėjimas į Samarijos tarpeklį (5 Eur vienam asmeniui), kelto bilietas (12 Eur vienam asmeniui).

PATARTINA: apsiaukite patogiais vaikščiojimo batais, tinkamiausi – kalnų batai, bet gali būti ir sportiniai bateliai ar kita Jums patogi avalynė, svarbiausia – pranešiota. Pasiimkite ne mažiau kaip 1,5 litro vandens vienam asmeniui, turėkite maudymosi reikmenis – praėję tarpeklį atsidursite paplūdimyje, kur galima išsimaudyti.

Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Samarijos tarpeklį vykdo Kretos kelionių organizatoriai, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.