MANO KRETOS komanda

Audrius ir Jurgita MANO KRETA komanda. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Audrius ir Jurgita MANO KRETA komanda. Kreta, Graikija | Mano Kreta

MANO KRETA ir jos komanda:

👉 Ekskursijos Kretoje lietuvių kalba.
👉 Atostogų Kretoje planavimas kalbantiems lietuviškai.

Pristatydamas savo veiklą ir MANO KRETĄ visada pabrėžiu, kad esu lietuvis – nepaprastai džiaugiuosi, kad penktą sezoną iš eilės padėsiu susiplanuoti atostogas Kretoje bei Santorinyje viso pasaulio lietuviams ir tiems, kas išmoko mūsų gražią kalbą. Nuo šiol tą darysiu kartu su žmona Jurgita, kuri yra neatsiejama MANO KRETOS dalis nuo pat jos atsiradimo. Mes kartu pradėjome tyrinėti Kretą, mes kartu nusprendėme, kad savo atradimais reikia dalintis su kitais. Apie MANO KRETOS atsiradimą ir vystymąsi esu ne kartą pasakojęs duodamas interviu įvairiems žiniasklaidos kanalams – nuorodas į juos rasite čia >>

Tad nuo šiol atsakymus į klausimus ir užklausas dėl atostogų Kretoje (ekskursijų, autonuomos, maršrutų kelionėms, kelionių į Santorinį ir pan.) tiek feisbuke, tiek el. paštu lietuviškai ir kitomis kalbomis, kurias mokam, atsakinėsime dviese – Audrius ir Jurgita, MANO KRETA komanda 👫 Iki susitikimo Kretoje! 🌞 🏖

  • Daugiau apie mus ir apie MANO KRETĄ – Jūsų gidą Kretoje, skaitykite čia >>
  • Apie KretaMorfozės – darnaus turizmo Kretoje programas ir informaciją apie projektą rasite čia >>
Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.